14 Wrzesień 2017 o 00:00
iBOOD

Odkurzacz automatyczny Samsung PowerBot

Odkurzacz automatyczny Samsung PowerBot

Aby życie stało się choć odrobine łatwiejsze, możesz zlecić odkurzanie w domu temu niezwykłemu odkurzaczowi automatycznemu Samsung PowerBot.

Specyfikacja

Producent: Samsung
Typ: PowerBot VR10M703
Gwarancja: 2 lata

• Z czujnikiem FullView 2.0
  • Czyści każdy kąt
  • Kontrola aplikacją

Zasilanie
Czas ładowania: 240 minut
Bateria: li-ion
Zużycie mocy: 80 W
Napięcie znamionowe: 100-240 V, 50/60 Hz

Techniczne
Prędkość jazdy: 0,32 m/s
Czas sprzątania: 30/60 minut
Szerokość szczotki: 288 mm
Pojemność zbiornika: 0,3 L
Hałas: 72 dB(A)

Tryby
Automatyczny
Ręczny
Czyszczenie punktowe
Turbo
Powtórzenie

Funkcjonalność
System Visionary Mapping
Programowany harmonogram
Kontrola Wi-Fi
Edge Clean Master
Inteligentna kontrola mocy
Easy Pass

Fizyczne
Wymiary: 340 x 348 x 97 mm
Waga: 4 kg

14 Wrzesień 2017 o 00:08
labeo7 Użytkownik

Słaba oferta, w NEONET za 1 421 zł.

14 Wrzesień 2017 o 00:20
L4U Użytkownik

Inny model, towar z ekspozycji… po co w ogóle widywać taki komentarz? Świadome wprowadzanie w błąd, czy druga opcja?

14 Wrzesień 2017 o 00:17
L4U Użytkownik

Prawdopodobnie to model VR10M7030UW, nie widze takiego modelu w neonet, jedynie sa ze starszej serii. Pytanie jak się ma ten model właśnie do starszej serii i do modeli które były na iboodzie: tańszy VR20K9000UB i drozszy VR20J9020UG. Oba miały skanowanie sufitu, ten chyba niema. I jedna żeczm mnie zastanawia, niby mają szeroką szczotke, prostopadłe wykończenie, ale brakuje im szczoteczek kątowych. Czy te odkurzacze Samsung zbiorą brud z kątów gdzie najbardziej się zbiera? Troche bez sensu takie rozwiązanie, każda inna marka robi takie szczoteczki zbierające. Chyba ze te zdjęcia ich po prostu nie pokazują.

14 Wrzesień 2017 o 01:24
Tarec Użytkownik

Przytaczając tekst pewnego mema.. Xiaomi lepszy :)

14 Wrzesień 2017 o 06:44
ViNYLec Użytkownik

Mam wspomniane modele 9000 i 9020. Drugi lepszy ze wzgledu na sterowanie harmonogramem, 9000 trzeba recznie włączyć. Cała siłatego konceptu jest w regularnosc sprzątania więc moim zdaniem ten model z ibood tez sie nada. Oba nie lubia zawijajacych sie dywanow, najlepiej pracuje im sie na twardej podlodze, aczkolwiek konstrukcja pozwala im się podnieść kiedy trzeba, ale takie manewry zabierają trochę czasu. Wszyscy chwalą Xiaomi ale po testach stwierdzam że jakość sprzątania jest jednak o niebo lepsza u philipsa, z roombami też było różnie,, dlatego kupiłem drugiego powerbota tylko z harmonogramem. 9020 kupiony za ok 1400zl więc podobnie jak tu, jeśli ten ma podobne wlasciwosci, a tak wygląda  (nie wiem jak że skanowaniem sufitu i czy nie jeździ na oslep) to polecam. Opinia dotyczy modeli w podobnej cenie, nie miałem w ręce roomby za ponad 3k pln ani philipsa 9050 – być może są najlepsze ale duuuuuzo drozsze.

14 Wrzesień 2017 o 09:38
powell_bd Użytkownik

Philipsa ? Tu jest Samsung.

14 Wrzesień 2017 o 12:35
ViNYLec Użytkownik

Tfu, glupoty gadam, Oczywiscie Samsung :)

14 Wrzesień 2017 o 08:23
kotsinus Użytkownik

Ma skanowanie sufitu. Działa całkiem nieźle. Jedyne czego mi brakuje by w aplikacji robił mapę pomieszczeń i można go było wysłać do konkretnego pokoju.

14 Wrzesień 2017 o 08:34
daewoo1972 Użytkownik

mam i używam xiaomi – cena zakupu na fvat podobna do tej z oferty czyli i gwarancja – o jakości się nie  wypowiadam bo trzeba mieć porównanie – ja jestem mega zadowolony, mnie łapał hałas który wytwarzają te roboty – samsung przegrywa ze wszystkimi wiec nawet go nie biorę pod uwagę, xiaomi i tak jest głośny to sobie nie wyobrażam jak jest głośny samsung.

oferta w ibood ciekawa ale czy zwalająca na kolana – nie więc biorąca za (cena bo tu chodzi o cenę) przeciw utrudnienia gwarancyjne, koszty gwarancyjne oraz kupowanie od pośrednika moim zdaniem nie uzupełnia niską różnicę cenową na rynku.

14 Wrzesień 2017 o 10:13
pawel2m Użytkownik

“przeciw utrudnienia gwarancyjne, koszty gwarancyjne oraz kupowanie od pośrednika”

O czym piszesz?

14 Wrzesień 2017 o 09:17
jerry1980 Użytkownik

Z dywanami sobie radzą? Mam w jadalni dywan i panele, jestem ciekawy czy wjedzie na dywan i dokładnie go odkurzy.

14 Wrzesień 2017 o 12:39
ViNYLec Użytkownik

Dywan z długim włosiem – nie bardzo, z krótkim jak najbardziej. Tym bardziej, że jak mu się róg zawinie to go sprytnie omija. Oczywiście nie od razu widać różnicę jak się go puści na niesprzątany dywan 3 tygodnie, bo i moc ssania nie jest wielka, ale jak jeździ codziennie to daje radę. Jedyna wada: słabo odkurza na podłodze przy samym łączeniu dywanu z podłogą, dlatego warto dywan dosunąć do ściany lub go wywalić :) Ja żony jeszcze nie przekonałem do opcji #2.

14 Wrzesień 2017 o 14:28
jerry1980 Użytkownik

tego się właśnie obawiałem. Dzięki z odpowiedź. W takim razie ta technologią jeszcze jest mocno niedopracowana i nie nadaje się do zwykłego mieszkania w bloku. Po prostu się nie opłaca w to inwestować na małym metrażu.

14 Wrzesień 2017 o 17:28
ViNYLec Użytkownik

Mam 2, jeden sprząta w 55m2, drugi ma do objechania grubo ponad 100m2. Zmienisz zdanie jak kupisz, a przy tej cenie spokojnie odsprzedasz jak Ci nie podejdzie. Sam kupiłem z tą samą myślą pierwszy mimo protestów żony, natomiast drugi kupiła sama.

14 Wrzesień 2017 o 10:50
niespodziewanie Użytkownik

Ktory z tych odkurzaczy skanuje sufit? Jak pomieszczenie jest skomplikowane i umie przejechać przez próg? Bo ten nie skanuje czy w innym mozna cos edytować z tym sufitem jeszcze ?

14 Wrzesień 2017 o 12:45
ViNYLec Użytkownik

9000 i 9020 napewno tak, bo te mam. 9040 i 9050 raczej też. Ten iboodowy ma coś zwane “System Visionary Mapping” więc też powinien. Przejezdza przez progi, u mnie radzi sobie nawet z 2cm. Żaden Samsung o ile mi wiadomo nie ma opcji wizualizacji trasy jak np. w Xiaomi czy wyższych Roombach, a tym bardziej jej nie przeedytujesz. Natomiast radzi sobie z zagraconym pokojem.

Ten był już na ibood w sierpniu, niestety nie wiadomo za bardzo czy to nowy model czy po prostu inna seria (moje to byłaby seria 9000, a ten 7000, cokolwiek to moze znaczyc).

14 Wrzesień 2017 o 14:02
L4U Użytkownik

Udało mi się ustalić parę kwestii. Wychodzi na to że seria 700 jest wyższa, a przynajmniej nowsza, niż seria 9000. W opisach na stronie producenta podawane jest porównanie np. 28% węższy (chyba niższy) niż seria 9000, co sugerowało by że jest nowszy i lepszy (jak wynika ze strony producenta faktycznie podaje się ją w setkach nie tysiącach, jest to model: VR10M703PWG). Ten model też ma mapowanie sufitu i kamerę, znajduje się pod tą trapezową przesłona z plastiku, widać ja nawet na 3 zdjęciu. Ma też 80W mocy silnika i 30W mocy ssącej, te modele z serii 9000 mają tylko 20W mocy ssącej, więc ten ma +50% więcej, sporo.

Natomiast pozostaje pytanie do osób posiadających te odkurzacze. Jak radzi sobie z narożnikami, niema winniczka ze szczoteczkami, a wprawdzie szeroka, ale jednak oddalona szczelina chyba nie zbierze wszystkiego. Proszę o opinie na ten temat.

14 Wrzesień 2017 o 15:25
ViNYLec Użytkownik

Przy 20W daje radę zebrać większość, podjeżdża w sam róg, szczoteczki boczne w Mi Robot często rozrzucały kurz zamiast go podtykać pod paszczę potwora więc to nie jest rozwiązanie idealne.

Jeśli to co piszesz jest prawdą to jest to odpowiednik “starego” modelu 7050, więc opłacalna inwestycja.

14 Wrzesień 2017 o 15:26
ViNYLec Użytkownik

Znowu literówka, odpowiednik starego 9050.

14 Wrzesień 2017 o 15:27
ViNYLec Użytkownik

A nie, będzie lepszy niż 9050, bo tamten nie ma wifi, ma harmonogram i tą samą moc 30W.

14 Wrzesień 2017 o 15:55
L4U Użytkownik

Dokładnie, tak więc wydaje mi się, że cena ok 2500 zł jest realna, tyle ze ten robot nie jest łatwo dostępny w polskiej dystrybucji. Tak więc oferta ibood jak najbardziej w porządku, i chyba sam robot bardzo dobrze się spisze na tle konkurencji.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.