7 Luty 2019 o 00:02
iBOOD

Philips Sonicare DiamondClean Dual Handle

Philips Sonicare DiamondClean Dual Handle

Szczoteczka elektryczna Sonic firmy Philips Sonicare oferuje najlepszą wydajność wybielania zębów.

Specyfikacja

Producent: Philips
Typ: HX9392/39 | Sonicare DiamondClean Dual Handle
Gwarancja: 2 lata

• Doskonałe czyszczenie
  • Etui podróżne i szklanka ładująca
  • Poprawia zdrowie dziąseł

Funkcje
Udowodniona poprawa higieny jamy ustnej
Usuwa do 7 razy więcej osadu niż ręczna szczoteczka do zębów
Bielszy uśmiech w ciągu 1 tygodnia dzięki DiamondClean*
Poprawia stan dziąseł w zaledwie 2 tygodnie*
Bezpieczna i delikatna higiena jamy ustnej
Wybieraj spośród 5 trybów czyszczenia, w tym czyszczenia Deep Clean i Sensitive Superior
Tryb Deep Clean zajmuje się problematycznymi obszarami
Zakrzywiona szyjka do szczotkowania trudno dostępnych miejsc
Dokładne i jednocześnie delikatne czyszczenie
Etui podróżne oraz szklanka do ładowania w zestawie
Timer
Program Easy Start

Tryby szczotkowania
Czystość: wyjątkowe codzienne czyszczenie.
Pielęgnacja dziąseł: Delikatnie masuj dziąsła.
Polerowanie: Dla promiennego uśmiechu.
Wrażliwe: do delikatnego i skutecznego czyszczenia wrażliwych dziąseł.
Wybielanie: Idealna pozycja szczotkowania do usuwania plam na powierzchni zęba.

Wydajność
Prędkość: do 62 000 ruchów /min
Wydajność: usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej*
Korzyści zdrowotne: Poprawia stan dziąseł w ciągu zaledwie dwóch tygodni
Bielsze zęby: Tworzy zęby podwójnie białe *
Timer

Techniczne
Akumulator
Rodzaj: li-ion
Czas pracy (od pełnego naładowania do pustego): do 3 tygodni *

W zestawie
Uchwyt: 2x DiamondClean
Główki szczotek: 2 standardowy DiamondClean
Szklanka do ładowania: 1
Etui podróżne: 2
Ładowarka podróżna USB

Projekt i wykończenie
Kolor: czarny i różowo-złoty

Łatwość użycia
Wskaźnik baterii: światło wskazuje żywotność baterii
Uchwyt: Smukły, ergonomiczny kształt
Wyświetlacz: podświetlany wyświetlacz

Moc
Napięcie: 110 - 220 V

SIZE

* w oparciu o dwie dwuminutowe sesje czyszczenia dziennie, w standardowym trybie czyszczenia

7 Luty 2019 o 01:25
boryspo Użytkownik

Ktoś, coś? Muszę kupić, temat mi jeszcze nieznany, a te wydają się dość drogie – ale może warto?

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 02:31
kfot Użytkownik

Jako osoba z dentystycznej rodziny – testowalem wiele, diamond clean sa moim zdaniem najlepsze. Pojedynczy naped z ladowarka bez etui upolujesz za 450zl (kupilem w grudniu).

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 06:21
L4U Użytkownik

A próbowaliście Oclean One? Ja sobie bardzo chwalę. Jeśli chodzi o DiamondClean to wszystko super poza tym że są bardzo awaryjne i nienaprawialne. Może stąd taka cena, od razu liczą za dwie :)

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 07:16
piotrdz4 Użytkownik

Szczoteczki bardzo dobre, cena Ok.

Najniższy model bez etui można upolowac za około 300zl sztuka, tu mamy wysoki model, dwie sztuki plus akcesoria.

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 11:32
ManDZiO Użytkownik

A ja Ci powiem, że moja padła 3 razy. Za pierwszym poszła na gwarancję, za drugim wymiana płytki kosztowała mnie 150zł, za trzecim darowałem sobie i już jej nie naprawiałem. Kupiłem Oclean – wrażenia z mycia bardzo podobne, dodatkowo można ustawiać programy mycia przez aplikację (choć to tylko bajer), a cena o wiele niższa. Do tego końcówki dostaniesz za parę dolarów, a nie 100zł za dwie sztuki.

Wielkim problemem tych szczoteczek jest uszczelnienie. Poczytaj opinie w necie. Ale nie na moderowanych stronach typu ceneo itp.
Moja po otwarciu (za trzecim razem jak padłą, to zajrzałem do środka) miała w środku wilgoć. Przez to przepala się płytka drukowana. 
Dodatkowo bardzo niekorzystne jest rozwiązanie ze szklanką – choć bajer super, bardzo mi się podoba i ładnie wygląda w łazience. Odkładasz wilgotną szczoteczkę do szklanki, woda zlewa się do szklanki i przenika od dołu do szczoteczki.

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 14:32
S_Crockett Użytkownik

Używam Oclean SE i mogę z czystym sumieniem polecić. Oclean One ma mocniejsze bebechy, więc pewnie jest tylko lepiej.

Za taką cenę i przy powszechnie znanej awaryjności Philipsa, wg mnie jest on kompletnie nieopłacalny. Aż nachalnie muszą go teraz w TV reklamować. O Oclean wieści rozchodzą się same od zadowolonych użytkowników.

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 03:51
SOLDi Użytkownik

O ironio

Nic tylko wrzucić zrzut ekranu z historii zamówień i zwrotów. Iboodzie prosiłem o wymianę na nowy zestaw poprzedniego dwupaku to podobno już nie macie w ofercie. Padł mi kolejny zestaw czarnych szczoteczek tej serii czyli w sumie 4 szczoteczki nadające się do wyrzucenia bo są nienaprawialne na co mam dokument z philipsa. Czy teraz mogę spokojnie wymienić drugi zestaw, którego jeszcze nie zgłosiłem z powodu braku czasu? Zepsute szczoteczki z chęcią wam odeśle jeśli wymiana jest już możliwa. Czy teraz wreszcie ktoś mnie fachowo potraktuje?

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 07:12
piotrdz4 Użytkownik

Z ciekawości, dlaczego nie poszedłeś do serwisu? Maja 2 lata gwarancji, serwis wymienia na nowa, zwykle na miejscu (3 wymieniałem). Dokument wymiany jest przedłużeniem gwarancji na kolejne 2 lata.

Przy ostatniej wymianie dostałem wskazówkę aby po użyciu przepłukać woda szczelinę pomiędzy szczotka a uchwytem, pomoc jak dostaje się tam pasta, potrafi uszkodzić uszczelkę.

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 07:20
scubi206 Użytkownik

Szczoteczki bardzo dobrze czyszczą ale niestety nie wytrzymują zbyt długo, ja kupiłem z polskiej dystrybucji i już drugi raz mi wymienili na gwarancji na nową ponieważ szczoteczka jest nienaprawialna.

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 07:39
klaman Użytkownik

No nie może być… Psują się? Szczoteczki za prawie 1400 PLN przed przeceną? No gratuluję naiwności! :D

Od ponad 2 lat, z żoną używamy 2 identycznych szczoteczek, tyle że z AliExpress. Aktualnie kosztują ~60 PLN za szt. :) Działają rewelacyjnie – zęby idealnie wyczyszczone, a ładowanie raz na około 2 miesiące.

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 08:42
Krzysztof M. Użytkownik

Nie polecam szczoteczek Philips. Poprzednie kupiłem na Ibood i po gwarancji wylądowały w koszu. Obecnie używa, Oysso Oxygen i jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 09:48
Doc83 Użytkownik

Przestałem już w ogóle kupować Philipsa. Z moich doświadczeń wynika że specjalnie produkują urządzenia, które padną po 2-3 latach. Najdluzej wytrzymalo mi żelazko,  ale po 4 atach i tak zaczęło przeciekać.

Odpowiedz

7 Luty 2019 o 10:15
jaskula1981 Użytkownik

Polecam Oclean Air. Cena znacznie niższa, a jakość czyszczenia bardzo dobra.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.