7 Listopad 2018 o 00:00
iBOOD

Żelazko ze stacją parową Bosch ProHygienic

Stacja parowa Bosch ProHygienic

Zadbaj o swoje (nie tylko ulubione) ubrania i niech stanie na nich stopa tego wyjątkowego żelazka ze stacją parową Sensixx DS22 ProHygienic Steam Generator.

Specyfikacja

Producent: Bosch
Typ: TDS222510H | Stacja parowa ProHygienic Sensixx DS22 ProHygienic 
Gwarancja: 2 lata

• System samooczyszczania
  • Gotowe do prasowania w 2 minuty 
  • Usuwa również najbardziej uparte zagniecenia

Cechy

• Ciśnienie pary: 6 bar
  • Zintegrowany system bezpieczeństwa
  • Ultimate350: głęboko wchodząca w tkaninę para wodna dzięki 3 intensywnym uderzeniom pary (do 350 g)
  • Moc: 2500 W maks.
  • System AdvancedSteam: ulepszony rozdział pary dzięki optymalnie rozmieszczonymi otworami wylotowymi pary
  • CeraneGlissée stopa z kanałami parowymi, trójfazowa: optymalny poślizg i dystrybucja pary
  • Gotowa do prasowania w około 2 minuty
  • Przycisk Eco: do 25% oszczędności energii i 40% oszczędności wody

Komfort

• Program higieny (specjalna kombinacja temperatury, ciśnienia pary i interwału parowego): usuwa z tkanin do 99,9% bakterii
  • i-Temp Advanced: Idealne połączenie temperatury i pary dla wszystkich prasowanych materiałów
  • Calc'nClean Advanced: Specjalny oddzielacz wapna, które można łatwo usunąć i wyczyścić
  • Calc'nClean Timer: Przypomnienie o wyczyszczeniu urządzenia
  • Duży zbiornik na wodę: w każdej chwili można napełnić 1,3 litra
  • Wskaźnik komfortu: Wskazuje, kiedy zbiornik jest pusty, a para jest gotowa do użycia
  • Kompaktowe żelazko z "systemem AdvancedSteam": do wygodnego prasowania
  • Oparcie dla żelazka można regulować
  • Może być umieszczone na stacji bazowej lub desce do prasowania
  • Wygodne zwinięcie długiego kabla

Bezpieczeństwo

• System SecureLock: unieruchamia żelazko na stacji parowej dla większego bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania
  • Bezpieczne automatyczne wyłączanie: automatyczne wyłączanie urządzenia podczas dłuższych przerw
  • Stopy z antypoślizgiem
  • Podświetlany wyłącznik główny

Wymiary i waga

• Wymiary: 250 x 225 x 375 mm
  • Waga: 4,5 kg
7 Listopad 2018 o 05:45
polimat Użytkownik

Cena dobra, ale specyfikacja bardzo słaba. Wyprzedają jakieś starocie.

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 07:07
mikeman Użytkownik

Co to znaczy? Które parametry są słabe? Na które zwracać uwagę?

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 09:30
sened Użytkownik

Też się przychylam do pytania, jakie parametry wg Was są ważne i jakie powinny mieć wartości? 6 barów to raczej wysoka wartość. W przytaczanym niżej żelazku z lidla o ile pamiętam ciśnienie było rzędu 3 barów. To żelazko wydaje się być spoko. Ktoś może ma jakieś doświadczenia?

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 05:54
tomzoo Użytkownik

Ciekawe czy funkcjonalnie lepsze od stacji parowej z Lidla, która była w ofercie kilka dni temu? Lidlowa stacja była po 199 zł.

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 07:12
kropkastudio Użytkownik

chociażby w podstawie ta z lidla wypada słabiej – miała 3bary ciśnienia pary, a ta ma 6. Ja się tam nie znam, ale żona mówi, że dopiero 7 barów robi robotę. W poprzednich okazjach były Philipsy o większej mocy w podobnej cenie. Cena tego żelazka na brytyjskim amazonie to £99.99.

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 09:23
wojtas7 Użytkownik

Kupiłem już kilka ładnych lat temu identyczne żelazko jak to tylko brandowane Siemens, całe czarne. Żelazko jest genialne i nie wiem po co by było jeszcze 7 barów, nastawiam pokrętło na jakieś 80%, w instrukcji jest że 100% to tylko do rzeczy wiszących i do prasowania w powietrzu. Polecam czyścić ten filterek regularnie bo po kilka latach nie mogłem go odkręcić plastikiem, musiałem użyć klucza nasadowego, i w środku całe te druciki były w kamieniu, po wyczyszczeniu żelazko śmiga nadal.

W porównaniu do zwykłego żelazka ta stacja parowa jest genialna.

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 11:04
manieks_em Użytkownik

Potwierdzam, też kupiłem tego Siemensa i jest rewelacja. Zdaje się, że jest jeszcze specjalna deska od kompletu więc jak się pojawi to chętnie dokupię.

A mógłby kolega doprecyzować o jaki filterek chodzi ?

Odpowiedz

7 Listopad 2018 o 22:45
psychopata10 Użytkownik

Po prawej na zdjęciu masz filtr (pokrętło z czerwoną kreska) w czarno pomarańczowym Simensie po prawej pokrętło z pomarańczową kreska – warto odkręcić aby sprawdzić jak z kamieniem. Ja używam tylko wyłącznie wodę dedykowaną żeby filtr był czysty i kamień nie “”szedl” do żelazka

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.