20 Październik 2018 o 00:01
iBOOD

Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów Denon AH-GC20

Denon AH-GC20

Ciesz się piękną muzyką w błogiej ciszy bez kłopotów z splątanymi kablami dzięki bezprzewodowym słuchawkom Denon Globe Cruiser ™ AH-GC20 z aktywną eliminacją szumów.

Specyfikacja

Producent: Denon
Typ: AH-GC20
Gwarancja: 2 lata

• Redukcja szumów
  • Kabel w zestawie
  • Łączność Bluetooth

Typ: nauszne
Przetworniki: 40 mm
Aktywny NC
Bluetooth
Inteligentne sterowanie telefonem
Aplikacja Denon
Skórzany pałąk
Konstrukcja: aluminium precyzyjne
Nauszniki: Guma z tworzywa sztucznego
Mechanizm składania: Fold Flat & In
Odłączany kabel

Akcesoria
Etui, adapter kabla linii lotniczych, odłączany kabel, kabel ładujący USB Micro-B

20 Październik 2018 o 00:15
L4U Użytkownik

Słuchawki już tutaj były. Ktoś kupił? Cena nie jest trochę niższa obecnie?

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 00:28
lukas.z Użytkownik
20 Październik 2018 o 04:57
pala01 Użytkownik

Kupiłem je po normalnej cenie w salonie denona i nie żałuję ani złotówki. Dźwiękowo miażdżą konkurencję, zwłaszcza jeśli słuchasz rapu albo elektroniki. Gorzej jest w mikrofonem i tłumieniem hałasu ale to były dla mnie sprawy drugorzędne

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 09:50
YinYang Użytkownik

Czy możesz napisać na jaką odległość można odejść od źródła dźwięku? Czy one się nadają, gdybym chciał z nimi chodzić po całym mieszkaniu/domu a źródło dźwięku leżałoby w jednym z pokoi? Dzięki z góry za odpowiedź.

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 13:32
Predatorg9 Użytkownik

do takiego zastosowania nie nadaja sie sluchawki BT. tylko FM. Jest duzo na rynku Philipsow. Mozesz nawet koscic trawe na dworze i sluchac ulubionej muzyki. na FM jest tez lepsza jakosc dzwieku niz BT, nawet mimo super hiper marketingowych chwytow aptxów

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 14:03
pisk Użytkownik

Dźwiękowo są co najwyżej przeciętne. Jedyną zaletą jest dobry ANC ii aptx low latency.

https://www.rtings.com/headphones/reviews/denon/ahgc20-globe-cruiser

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 14:45
crossypl Użytkownik

Tutaj się nie zgodzę, anc znacznie odbiega od konkurencji. Jest to po prostu model sprzed dobrych kilku lat (w styczniu wychodzi ich następca) i technologicznie po prostu odstają od konkurencji takiej jak bose, sony, b&w czy b&o

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 13:47
christo1974 Użytkownik

Kupiłem je poprzednio, właśnie przetestowałem podczas 5 godzinnego lotu do Katmandu :-) – eliminacja szumu w samolocie na moje ucho eliminuje w granicach 70-80% halasu

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 13:58
crossypl Użytkownik

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, to biją konkurencję bose’a czy sonego na łeb. Niestety cierpią na dość smutną przypadłość – złamania pałąka. Raptem 3h temu oddałem do serwisu 3 parę tych słuchawek na gwarancję w przeciągu 2 lat z powodu tej przypadłości. Pomijając ten drobny mankament, za tę cenę, nawet bym się nie zastanawiał i od razu zamawiał… (sam dałem 1400)

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 14:43
crossypl Użytkownik

Ok, masz rację, w tym zestawieniu wypada przeciętnie. Wyrażam tylko swoją subiektywną opinię, gdyż korzystałem przez okres kilku dni teraz zarówno z qc35 2 jak i 1000-xm2 i moim zdaniem naprawdę wypadały lepiej. Każdemu polecam porównać samemu przed zakupem i wyciągnąć wnioski :)

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 17:38
logan18 Użytkownik

Wziąłeś słuchawki w cenie 1500 zł i porównałeś je do tych, za 600 zł?! Masz fantazję.

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 17:53
ViNYLec Użytkownik

@logan18: Nooo, i jeszcze te Denony biją QC35 i WH1000XM2 na głowę :) Jak zwykle pewnie sporo zależy od preferencji, każdy na różne częstotliwości inaczej reaguje, ale nie ma za bardzo potwierdzenia w testach, że taki QC35 mają się czego bać. W swojej półce cenowej (te 600zł) być może się bronią, do dwóch wspomnianych im daleko.

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 21:30
czarnuh Użytkownik

Powołujesz się ciągle na jakąś dziwną stronę, gdzie w ogóle nie zaglądają ludzie zainteresowani dobrze brzmiącymi słuchawkami. HD800 alternatywą dla QC35? Przecież QC35 to basowy model z wycofanym środkiem skierowany do konsumenta masowego, który słucha nowego popu albo house’u. Liczy się tylko, żeby było ***rdolnięcie. Żeby nie być gołosłownym i uniknąć dyskusji o subiektywności opinii – wystarczy spojrzeć na wykresy częstotliwości tych przepopularnych i przeprzeciętnych Bose.

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 22:45
pisk Użytkownik

A na jakie to strony zaglądacie?

Zresztą, nie wiem co widzisz na wykresie, ale ja tam widzę płasko jak stół.

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 18:57
rysior Użytkownik

Nie na temat konkretnie Denonów ale może bedzie to dla kogoś pomocne przy wyborze: Mam sporo słuchawek audiofilskich topowe AKG, Sennheisery itp. Słuchałem róznych słuchawek z wyciszeniem “do samolotu” Bose, Sony itp  i powiem wam ze jakość dzwięku jest ok, bez rewelacji,  JEDNAK aktywne wyciszenie w SONY to mistrzostwo świata, moim zdaniem bije na głowę Bose (te generują delikatne ale i męczące nieprzyjemne ciśnienie na uszach ). Reszta to słaby kompromis.  W Sony WH1000XM2 następuje kompletna cudowna cisza którą nie mogłem się nacieszyć jadąc autem w trasie.. za 1500zł mamy doznania z Rolls Royca ;), podobnie jeśli ktoś potrzebuje ciszy przy pracy, ciszy przy dzieciach, itp – polecam. Myślę ze to powinen być główny czynnik przy wyborze słuchawek noise cancelling. Jakość dzwięku mamy dopiero w Sennheiser HD800 i Dac Chord Mojo- no ale to otwarte konstrukcje

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 22:15
mediafar Użytkownik

Jak aktywne i pasywne tłumienie to tylko 3m peltror ws litecom.. I do tego na radyjku idzie pogadać:-) mam i polecam! ;-)

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.