2 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Frytownica Tefal Fry Delight | FX1020

Frytownica Tefal Fry Delight | FX1020

Lubisz smażone przekąski? Prawie każdy lubi, ale niestety nie są one zbyt dobre dla zdrowia. Na szczęście powstało urządzenie, które pozwala drastycznie zmniejszyć ilość tłuszczu w smażonych potrawach!

Specyfikacja

Producent: Tefal
Typ: Fry Delight Airfryer (FX1020)
Gwarancja: 2 lata

• Nawet 800 gramów
  • Niewiele oleju
  • Smażenie, pieczenie i wiele więcej

Kategoria: frytownica na gorące powietrze
Technologia 3D Air Pulse
Wydajność: 0,8 kg / do 4 porcji
7 wstępnie zaprogramowanych trybów gotowania
1 tryb ręczny z regulowanym timerem do 60 minut
Regulowany termostat od 60 do 200 ° C
Wysoka precyzja gotowania
Cyfrowy panel sterowania, łatwy w użyciu
W komplecie broszura z przepisami, 100 przepisów dostępnych w Internecie
Praktycznie nie ma problemów z tłuszczem
Części można myć w zmywarce (wewnętrzna miska i kosz)
Moc: 1500 W

2 Październik 2018 o 12:40
Witek94 Użytkownik

Ktoś ma? Poleca? Warto?

2 Październik 2018 o 15:01
kuchtex Użytkownik

Posiadam podobne urządzenie innej firmy. Kolejny niepotrzebny grat w kuchni, jeśli posiadasz piekarnik.

2 Październik 2018 o 18:16
martin751 Użytkownik

O proszę, a ja zupełnie się nie zgadzam.
Również posiadam air-fryer, innej firmy, dla mnie absolutnie niezbędny sprzęt. Używamy praktycznie codziennie i to niekoniecznie raz dziennie.

Piekarnik mam “dobry-normalny” z termoobiegiem, grillem, itp. ale rozgrzewanie piekarnika przez kilkanaście minut, żeby podgrzać kotleta, albo zrobić dzieciom zapiekane tosty na kolację to abstrakcja. 
Dodatkowo, piekę sam chleb i dużo zamrażam, odgrzanie kilku kromek chleba (30s mikrofala+2min w air-fryer w worku do pieczenia) robi robotę- chleb jest jak świeżo upieczony. 
Stąd śniadanie i kolacja- używam, a do tego często obiad, pieczone skrzydełka, frytki albo odgrzewanie- idealne urządzenie. 
Ekonomia nieporównywalna z piekarnikiem, mycie w zmywarce (szuflady), ogólnie – dla mnie niezbędne.

2 Październik 2018 o 22:24
Qazzy Użytkownik

@martin751, @kuchtex a frytki przypominają raczej takie z piekarnika, czy bardziej takie z “prawdziwej” frytownicy, smażone na głębokim oleju?

2 Październik 2018 o 23:50
martin751 Użytkownik

zależy co wrzucisz

zwykłe ziemniaki pokrojone- wyjdzie kupa

mrożone wstępnie podsmażone- wyjdą trochę bardziej suche niż z oleju, ale naprawdę dobre. 
Fryty robię sporadycznie, ale opisane wyżej tematy lecą non stop. Dzisiaj nachosy były grane. 
Nachos+ser i dosłownie 3min w airfryer. Piekarnik nagrzałby się w tym czasie do jakichś 35′…

2 Październik 2018 o 13:31
grucha604 Użytkownik

Na zdjęciu jest model Tefal Fry Delight XL FX1050. Czy to jego sprzedaje dziś ibood?

https://www.morele.net/frytkownica-tefal-fry-delight-xl-fx1050-4005597/

2 Październik 2018 o 14:01
Moderator iBOOD Moderator

Nie, na zdjęciu jest model FX1020: https://www.tefal.nl/Elektrisch-Koken/Fry-Delight-FX1020-heteluchtfriteuse/p/7211003061

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.