25 Wrzesień 2018 o 00:00
iBOOD

2x Onkyo E300 | mikrofon

2x Onkyo E300

Ergonomiczne i wygodne słuchawki E300 firmy Onkyo oferują niespotykany dźwięk oraz możliwość nagrywania i prowadzenia rozmów telefonicznych. A dzięki tej ofercie natychmiast otrzymasz dwie sztuki!

Specyfikacja

Producent: Onkyo
Typ: E300MW
Ilość: 2 sztuki
Gwarancja: 2 lata

• Krystalicznie czysty dźwięk
  • Wbudowany mikrofon
  • Dwie sztuki!

Ogólne
Kabel: 1,2 m
Mikrofon: w linii

Dźwięk
Sterowniki: sterowniki 8,6 mm
Architektura akustyczna: półzamknięta
Pasmo przenoszenia: 7 Hz - 25 kHz
Czułość: 108 dB / mW
Impedancja: 16 Ohm

Uwzględnione
3 silikonowe wkładki do uszu (małe / średnie / duże)

25 Wrzesień 2018 o 00:43
Jerzy29 Użytkownik

Jaki wtyk mają te słuchawki?

25 Wrzesień 2018 o 08:31
Jingiel Użytkownik

Mały jack 4 pinowy

25 Wrzesień 2018 o 06:55
RoboBat Użytkownik

Wtyk masz na jednym ze zdjęć. Te słuchawki już były. Proszę o opinię wcześniejszych nabywców. Cena dobra ale czy warto?

25 Wrzesień 2018 o 11:17
g.wasiak Użytkownik

Kupiłem ostatnio i jestem zadowolony, chociaż szału nie ma. Grają prawidłowo, basów nie oczekiwałem. Sporą wadą jest mikrofon, który zbiera słabo i muszę go trzymać przy ustach kiedy z kimś rozmawiam.

25 Wrzesień 2018 o 08:24
dzdu Użytkownik

Kupiłem je poprzednim razem i jestem z nich zadowolony. Według mnie bardzo czyste, wyraźne brzmienie z dobrymi basami, jakość wykonania też niczego sobie (marka oczywiście zobowiązuje). W tej cenie to dobry wybór. Gdzieś czytałem recenzje w fachowym piśmie i dostały wysoką notę.

25 Wrzesień 2018 o 08:57
musek Użytkownik

Z jakością wykonania się niestety nie zgodzę. Mam takie, tylko w wersji Bluetooth i brzmienie jest przyjemne, ale wykonanie niestety bardzo średnie,

25 Wrzesień 2018 o 10:20
saning Użytkownik

Wtyk jest pokazany na jednym ze zdjęć – i co z tego, skoro nie wiadomo czy jest to układ iphonowy (np. do 5s) czy androidowy?

Do tego, po ostatnich doświadczeniach (reklamacja słuchawek BT) raczej bym uważał na dwupaki: jedne się zepsują, trzeba odesłać obie sztuki i jeśli nie naprawią (a nie naprawią) to nie masz żadnych…

25 Wrzesień 2018 o 13:01
jckzr Użytkownik

Od bardzo dawna ukłąd iphonowy i androidowy to ten sam.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.