19 Wrzesień 2018 o 00:00
iBOOD

Denon AH-GC20

Denon AH-GC20 Headphone

Ciesz się piękną muzyką w błogiej ciszy bez kłopotów z splątanymi kablami dzięki bezprzewodowym słuchawkom Denon Globe Cruiser ™ AH-GC20 z aktywną eliminacją szumów.

Specyfikacja

Producent: Denon
Typ: AH-GC20
Gwarancja: 2 lata
Redukcja szumów
Kabel w zestawie
Łączność Bluetooth
Typ: nauszne
Przetworniki: 40 mm
Aktywny NC
Bluetooth
Inteligentne sterowanie telefonem
Aplikacja Denon
Skórzany pałąk
Konstrukcja: aluminium precyzyjne
Nauszniki: Guma z tworzywa sztucznego
Mechanizm składania: Fold Flat & In
Odłączany kabel

Akcesoria
Etui, adapter kabla linii lotniczych, odłączany kabel, kabel ładujący USB Micro-B

19 Wrzesień 2018 o 00:07
ekterion Użytkownik

280 zł taniej niż w polskich sklepach, cena spoko.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 00:09
Doktor Projekt Konrad Siu Użytkownik

“a

Specyfikacja

a”

“Aaaby specyfikację napisać…” To jest bardzo minimalistyczna specyfikacja. Ale jak się powiedziało a, to trzeba dopisać coś jeszcze. Pozdrawiam autora owego wiekopomnego dzieła.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 10:09
Moderator iBOOD Moderator

Witam, dziękujemy za zwrócenie uwagi

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 00:20
L4U Użytkownik

Jak rozumiem są to słuchawki bezprzewodowe Bluetooth. Ktoś ma ten model a najlepiej porównanie do innych w podobnej lub niższej cenie? Jest sens za nie tyle zapłacić? Widziałem że cena wyjściowa denona faktycznie była ok 1300 zł, a teraz i tak są sporo drożej. Będę wdzięczny za opinię.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 00:30
Johnny69 Użytkownik

Mialem je u siebie i wcale nie sa rewelacyjne. Ba – nawet przy cenie 300/400 zl bym ich nie zachwalal. Nie gorzej, a nawet przyjemniej graja Taotronicsy TT-BH21. Naprawde. To zaden trolling, czy reklama. Sony ZX330BT podobnie. Te Denony maja nieco schowana gore i podbite tony niskie w pewnym zakresie. Kupilem je w promocji za ok. 140€ i nie bylem z nich zadowolony. Noise cancelling tez slaby.

W skrocie: duzo za drogie, nawet za obecne ~500 zl.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 10:59
pala01 Użytkownik

mam je od ok roku, kupiłem za 2 razy wyższą cenę i nie żałuję ani trochę. Przetestowałem i muzycznie biją konkurencję w podobnym przedziale cenowym, jest tylko gorzej z redukcją hałasu ale nie zależało mi na tym aż tak. Trzeba tylko zwrócić uwagę na to żeby nadajnik wspierał apt-x. Z tym że to słuchawki bardziej do rapu/elektroniki niż do rocka, ale tego się spodziewałem bo przez kilka lat miałem model AH-D1100

Do tego są mega wygodne, mogę siedzieć w nich cały dzień w pracy i nic nie przeszkadza

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 00:40
k4444 Użytkownik

Witajcie, jakieś dwa lata temu zakupiłem AHD510 ,grają poprawnie, ale nie tym. Obecnie wyglądają tragicznie ponieważ zlazła z nich prawie cała “skóra” -cerata – na pałąku i na muszlach. KP

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 00:50
syscom Użytkownik

Ja mam od około 2 lat AH-NC800. Grają rewelacyjnie, redukcja szumu do samolotu b. dobra choć nie taka jak Bose (dźwięk moim zdaniem lepszy od Bose), ale lamliwy plastik (sklejalem już 2 plastiki przy nausznikach).

Zastanawiam się bo te są chyba aluminiowe i dodatkowo bezprzewodowe. Cena też w miarę (wyjściowa przesadzone).

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 09:33
wojtekmarchewka Użytkownik

Mam także złe doświadczenia, z łamiącymi pałąkami w słuchawkach denon.  AH-D401, oraz AH-D1100. Pierwsze kupione na Ibood, po reklamacji zwrócono mi pieniądze. Drugie kupione w sklepie, reklamowane, zostały naprawione, po dwóch tygodniach kolejne pęknięcia, kolejna naprawa (wymiana pałąka). I znowu po dwóch tygodniach pojawiły się pęknięcia i znowu wysyłka do serwisu. Tym razem zadzwonili do mnie,  aby się dowiedzieć co z nimi robię, że pękają, mimo że montowany pałąk był poprawiony, względem pierwszego,  który faktycznie był źle skonstruowany. Odpowiedziałam że używam je tylko do słuchania,  po 2-4h dziennie. Odpowiedzieli mi że naprawiają ostatni raz, oraz że więcej nie przyjmą do serwisu, po otrzymaniu słuchawek,  było także pismo, z opinią serwisu, oraz groźbie ostatniej naprawy. Nie zgodziłem się z ich opinią, napisałem do nich maila, że rozpocznę testy, które wskażą, że nowy pałąk jest także wadliwy. Słuchawki założyłem na rolkę z ręcznikiem papierowym, przez 24h na dobę ,  i każdego dnia robiłem zdjęcia. Mikro pęknięcia pojawiły się już następnego  dnia, pęknięcia, które pojawiały się u mnie przy ok dwóch tygodniach, w tym przypadku pojawiły się już trzeciego  dnia i się powiększały, każdego dnia wieczorem,  wysyłałem im po kilka zdjęć.  Po 5 dniach, odpowiedź od serwisu, aby im wysłać słuchawki, a oni mi zwrócą pieniądze. Do dźwięku w obu przypadkach byłem zadowolony,  niestety nie potrafią dopracować konstrukcji, o czym można poczytać na forach. Teraz posiadam Audio-Technica MSR7 i nadal mam m50x, z którymi nigdy nic się nie działo

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 09:59
Johnny69 Użytkownik

Gratulacje za wytrwalosc i ostatecznie postawienie na swoim.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 11:30
crossypl Użytkownik

Odnośnie pałąka – mnie również 2 krotnie pękł  w trakcie normalnego użytkownia. Nie mam przy okazji przesadnie wielkiej głowy i dbam o sprzęt, więc coś musi być na rzeczy. Jeśli chodzi o reakcję – swoje denony kupowałem w autoryzowanym salonie denona i 2-krotnie wymienili mi na nowe w przeciągu kilku dni., bez zbędnych pytań.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 08:41
inteli5 Użytkownik

Kwestia gustu ale jeśli ktoś lubi soczysty bas to słuchawki będą się podobały-nie mówię o dudnieniu ale o fajnym głębokim basie :)

NC może gorszy niż w bose czy sony ale działa np. W samolocie tak ze można się odciąć :) i spokojnie pospać.

Osobiście dźwięk tych słuchawek mi się podoba; są solidnie wykonane, maja świetny zasięg po BT, jeśli db pamietam  można podłączyć bezprzewodowo więcej niż jeden sprzęt jednocześnie.

Ps Mam takie słuchawki oraz sony xm2

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 08:43
inteli5 Użytkownik

Ps jeśli słuchawki są fabrycznie nowe to cena przyzwoita.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 09:43
crossypl Użytkownik

Mam te słuchawki od 3 lat, przed zakupem dokładnie badałem temat i testowałem po kilka godzin różne słuchawki konkurencji i tak:

* w denonach bas schodzi bardzo nisko, nie jest jednak przesadzony. Grają bardzo równomiernie, góra też nienajgorsza. Moim zdaniem grają znacznie lepiej od konkurencji za ~1000zł

* jeśli chodzi o noise canceling, to tutaj nie mogą konkurować ani z bose qc ani z sony z serii wh. Nie mają również bajerów w stylu odwrócony mikrofon, adaptacyjny nc itp

* jakością wykonania i ergonomicznością absolutnie biją na głowę konkurencje, używam ich grubo ponad 8h dziennie, z drobnymi przerwami, żadnego bólu ucha czy dyskomfortu. Przyjemna w dotyku skóra.

Za tę cenę grzechem byłoby ich nie brać, jeśli ktoś ma wolne większe kwoty, polecam rozejrzeć się za bangami, nowe modele naprawdę robią robotę.

Jeśli chodzi o hype na bose lub sony – zostawmy temat fanboy’om…

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 11:12
christo1974 Użytkownik

o których bangach piszesz ?

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 11:26
crossypl Użytkownik

od h7 w górę, chociaż śłyszałem pozytywne opinie również o h5 :)

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 11:21
jeremy5 Użytkownik

W recenzjach słuchawek, zwłaszcza na zagranicznych stronach pojawia się temat, że kiepsko grają na kablu. Trochę to bez sensu, jak to możliwe ? Proszę o potwierdzenie lub zdementowanie aktualnych użytkowników tych słuchawek.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 11:25
pala01 Użytkownik

raczej nikt nie używa bezprzewodowych słuchawek na kablu, zwłaszcza kiedy mają apt-x :) no ale sprawdzę jak to wygląda

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 11:27
crossypl Użytkownik

Istotnie, słychać różnicą po kablu/bluetoothie, podobnie słychać różnice między włączonym/wyłączonym nc. Niestety nie czuję się kompetentny, żeby wytłumaczyć to zjawisko.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 12:24
jeremy5 Użytkownik

pala01 – kabla używa się np. w przypadku jak już padnie bateriam, a jesteś poza domem.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 12:41
pala01 Użytkownik

faktycznie, dźwięk po kablu jest przymulony i brakuje mu przestrzeni, traktowałbym tą opcję bardziej jako awaryjną. Ale pewnie dużo tutaj zależy od źródła dźwięku. Musiałbym sprawdzić w domu bo może to wina analogowego wyjścia w komórce/laptopie które pewnie nie jest najwyższej jakości

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 12:38
jeremy5 Użytkownik

W podobnej cenie jest obecnie model Marshall Monitor BT (640 PLN), co sądzicie żeby go wziąć zamiast tego Denona. Nie ma aktywnej redukcji szumu, ale skoro w tym modelu nie działa za dobrze to po co? Za to podobno obudowa dobrze szczelna, więc chociaż pasywnie jest dobrze, a jakość dźwięku bardzo dobrze, przynajmniej ta góra nie jest potraktowana po macoszemu. Są jeszcze tańsze modele Marshalla: Major III BT (450 PLN) i Major II BT (330 PLN). Problemów z kabelkiem nie ma. Może w przypadku Denona wynika to z zastosowanie Elektroniki podkręcającej dźwięk, która w przypadku padniętej baterii nie ma zasilania.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 13:55
jeremy5 Użytkownik

A z aktywną redukcją szumu to w cenie 590 zł taki model: Sony WH-CH700N. Użytkownicy potwierdzają że bateria trzyma ponad 30 godzin.

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 12:45
encore7 Użytkownik

Ile czasu działają na jednym ładowaniu? Ktoś wie?

Odpowiedz

19 Wrzesień 2018 o 12:52
L4U Użytkownik

Podobno 10h, to mało jak na słuchawki o takich rozmiarach.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.