16 Maj 2018 o 00:00
iBOOD

2xSłuchawki Onkyo E300BT Bluetooth

2x Słuchawki Onkyo E300BT Bluetooth

Słuchaj swojej ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i czasie! Słuchawki douszne Bluetooth E300BT firmy Onkyo oferują pełną swobodę słuchania w podróży i nie tylko. Wystarczy krótki dotyk, aby sparować zestaw słuchawkowy z urządzeniami kompatybilnymi z NFC.

Specyfikacja

Producent: Onkyo
Typ: E300BT (czarny) (2-pack)
Gwarancja: 2 lata

• Z pilotem
  • Wbudowany mikrofon
  • NFC

Ogólne
Mikrofon: zintegrowany
Bluetooth: 4.1
Max. sparowane urządzenia: 8
Max. wiele sparowanych urządzeń: 2
Zasięg: do 10 m
Kodeki audio: SBC, apt-X
Obsługiwane profile: Headsfree (HSP), zestaw słuchawkowy (HFP), A2DP, AVRCP
Żywotność baterii: do 8 godzin muzyki / czasu rozmów; do 170 godzin czuwania

Dźwięk
Przetworniki o dużej średnicy 8,6 mm
Architektura akustyczna: półzamknięta
Pasmo przenoszenia: 7 Hz - 25 kHz
Czułość: 108 dB / mW
Impedancja: 16 Ohm

Dołączone akcesoria
3 silikonowe wkładki do uszu (małe / średnie / duże)
Kabel USB do ładowania

16 Maj 2018 o 00:10
JerzyBer Użytkownik

Ostatnio kupiłem e200bt czyli model niżej , chociaż tak na szybko różnią się kodekiem aptx i NFC. Jeśli chodzi o jakość dźwięków jest naprawdę ok, porównując do oryginalnych z iPhone dużo lepiej. Jedynie zawiedziony jestem jakością połączenia Bluetooth potrafi zrywać jak mam telefon w kieszeni spodenek ( połączony z iPhone 6) co do wygody , trzeba sobie załatwić klipsa do kabla bo ten akumulatorek trochę się zsuwa i ciągnie za słuchawkę . Gdyby nie słaby Bluetooth byłbym zadowolony , a tak musiałem maszerować z telefonem w kieszeni koszuli.

Odpowiedz

16 Maj 2018 o 00:56
pabler Użytkownik

Nie masz na telefonie aluminiowego bumpera? Bo lubi ‚chłonąć’ Sygnał BT.

Odpowiedz

16 Maj 2018 o 01:03
tmirta Użytkownik

Wystarczy, że połączony jest z iPho i tytle… Z andkiem problem znika.

Odpowiedz

16 Maj 2018 o 06:38
JerzyBer Użytkownik

Mam na etui, metalowa blaszkę do uchwytu magnetycznego ! Spróbuje bez tego ! Dzięki za radę

Odpowiedz

16 Maj 2018 o 06:39
pabler Użytkownik

Wróć komentować na onet i pudelka trollu.

Odpowiedz

16 Maj 2018 o 06:40
pabler Użytkownik

do mędrca tmirta to było.

Odpowiedz

16 Maj 2018 o 12:06
encore7 Użytkownik

Chciałbym zapytać o jedną rzecz, mianowicie chciałbym używać słuchawek do nauki języków i wszystkie do tej pory zrywają połączenie. nauka języków ma swoją specyfikę, mianowicie idzie dźwięk, następuje przerwa w nadawaniu i znowu dźwięk. W czasie tej przerwy rozłącza się i ponownie podłącza zjadając część następnej sekwencji lekcji. Macie na to jakieś lekarstwo lub słuchawki które to potrafią ominąć? Czy te będą działały prawidłowo? Używam samsung Galaxy S8+ Android 8

Odpowiedz

16 Maj 2018 o 13:55
Masterjam Użytkownik

Jak się ma to “pudełko” wiszące na karku\plecach do codziennego komfortu ? Bardzo przeszkadza czy idzie się przyzwyczaić ?  Nie załapałem się na E200 , może bym kupił E300.

Odpowiedz

16 Maj 2018 o 23:17
Predatorg9 Użytkownik

mam te e200. tego pudełka w ogóle nie czuć. jestem zadowolony! wziąłem dwie pary na zapas. bateria nie przekłamuje, trzyma ok 7h. dość szybko się ładują. jakośc no cóż. BT nie ma startu do jacka, ale komfort braku kabla jest nie do przecenienia. dementuję także twierdzenie, jakoby zasieg miałbyć niewielki a połączenia zrywane – nic takiego nie ma miejsca. telefon leży na biurku a ja chodzę w słuchawkach po pomieszczeniu ok 40m2 i nic nie zrywa nawet przy ścianach.. także tego. brać.

Odpowiedz

18 Maj 2018 o 16:55
Masterjam Użytkownik

Szkoda że tak późno odpowiedziałeś :( ale i tak dzięki. Jak się znów trafi to nie będę się już zastanawiał

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.