17 Kwiecień 2018 o 00:00
iBOOD

Plecak Lowepro RidgeLine 250 AW | 24 L

Lowepro RidgeLine 250 AW | 24 L

Nie ważne czy wybierasz się w daleką podróż czy do pracy na drugi koniec miasta – swoje rzeczy zapakuj do tego wspaniałego plecaka!

Specyfikacja

Producent: Lowepro
Typ: RidgeLine 250 AW
Gwarancja: 2 lata

• Doskonała ochrona Twoich rzeczy
  • Miejsce na laptopa 15”
  • Dwa kolory do wyboru

Szczegóły
Materiał: poliester 1680D z powłoką PU
Przegroda CradleFit” laptop 15” oraz tablet 10”
Elementy z siatki na panelu tylnym
Pokrowiec All Wether
Ochrona przed deszczem, pyłem, wiatrem oraz śniegiem
Dwie kieszeni boczne na butelki czy składany parasol
Wiele przegród
Zamki YKK

Wymiary
Z zewnątrz: 33 x 17 x 50 cm
Przegroda na tablet: 21 x 2 x 23 cm
Przegroda na laptop: 25 x 4 x 35 cm
Waga: 1,09 kg

17 Kwiecień 2018 o 00:04
ekterion Użytkownik

Cena ta co zawsze, ja kupiłem za 99 i wysyłka 30, a teraz 130 i wysyłka gratis. Jak ktoś potrzebuje ten rozmiar plecaka to bardzo dobry wybór, chociaż moim zdanie jest trochę nie w 5 ni w 9, na wycieczkę i turystycznie trochę za mały, na uczelnię za duży… opcja 20 L by się przydała.

17 Kwiecień 2018 o 23:11
sakinpl Użytkownik

Lipa Administrator… boi się konkurencji że tu się ludzie oferowali? Co do samego plecaka to:

- nabrałem się (nie doczytałem) na to że w niebieskim będzie ten stelaż ( nie ma go)

- wykonanie jest OK, ja za tą cenę oglądając po różnych sklepach nic ciekawego nie znalazłem

- pojemność jest wystarczająca jak dla mnie, i da się zapakować pare gratów na wycieczkę rowerową i jak trzeba wybrać się gdzieś ze sprzętem

18 Kwiecień 2018 o 10:07
Moderator iBOOD Moderator

Witam, usuwane są komentarze niedotyczące tematu dyskusji – prośby o kody na wysyłkę, sprawy dotyczące konkretnych zamówień i tak dalej – te kwestie należy załatwiać bezpośrednio z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.