14 Luty 2018 o 00:00
iBOOD

Mysz optyczna SteelSeries Rival 300 | recertyfikowana

SteelSeries Rival 300 | recertyfikowana

Z tą myszą optyczną zawsze będziesz miał przewagę nad rywalem.

Specyfikacja

Producent: SteelSeries
Typ: Rival 300
Stan: recertyfikowany Grade A
Gwarancja: 6 miesięcy

• Boczne uchwyty z gumy
  • SteelSeries Engine 3
  • Zaawansowany czujnik optyczny

Dla praworęcznych
Uchwyt: grip/palm
Ilość przycisków: 6
Przełączniki: SteelSeries, 30 milionów kliknięć
Czujnik: Pixart PMW3310, optyczny
CPI: wzrost z 1 do 6500
IPS: 200
Przyspieszenie: 50 gs
Opóźnienie: 1 ms
Brak przyspieszenia sprzętowego
Dokładność: 1:1
Opcje kolorystyczne: Full RGB (16,8 mln)
Długość kabla: 2 m
Wymiary: 133,3 x 70 mm
Waga: 130 g

14 Luty 2018 o 00:06
kepisty89 Użytkownik

Mychę polecam – posiadam i jest świetna.

14 Luty 2018 o 00:25
wlochaty Użytkownik

Kupiłem tutaj w Październiku jako zapasową i nie polecam. Ibood zdecydowanie nadużywa słowa “Recertyfikowana”, do mnie mysz przyszła brudna i tłusta, tak jakby nikt nie poświęcił 5 minut by doprowadzić ją nie do stanu “recertyfikowana” ale choćby “przeczyszczona”. Kupujesz po prostu używaną mysz prosto od kogoś z obleśnego biurka… Do tego mój egzemplarz trapiony jest przez wadę “double click” (nie da się zrobić pojedyńczego kliknięcia lewym przyciskiem myszy) która oznacza wcześniejsze około 2 letnie intensywne używanie. Wrzuciłem do pudła i zapomniałem o sprawie, uważam że to wstyd sprzedawać urządzenia w takim stanie i do tego brudne.

14 Luty 2018 o 11:13
georing Użytkownik

Potwierdzam słowa przedmówcy – mysz, którą otrzymałem była obrzydliwie brudna, a dodatkowo boczne gumki były dość wyraźnie wytarte.  Co prawda po gruntownym czyszczeniu używam tego produktu, ale tylko dlatego, że nie chciało mi się bawić w zwrot gotówki, zwłaszcza, że użyłem przy zakupie kodu rabatowego.

Nie polecam tej oferty.

14 Luty 2018 o 11:57
Stemic85 Użytkownik

Do mnie też przyszła brudna i z przetartą guma pod przyciskami bocnzymi.

14 Luty 2018 o 12:52
lowsys Użytkownik

double click pojawia się sam z siebie po około roku użytkowania. Sprawdzone na dwóch nowych myszkach tej firmy. Ogólnie nie polecam, po recertyfikacji to już musi być dramat.

14 Luty 2018 o 15:47
prV Użytkownik

Serio? Pomyśleć że ostatnio w elektronicznym macałem taką i przez myśl przeszło mi zmienić moją starą bo już trochę powycierana jest. Mam starego dobrego Logitecha g400 na Avago 3095 od dobrych 4 lat i chyba się go prędko nie pozbędę.

14 Luty 2018 o 12:39
jeakar Użytkownik

Kupiłem w grudniowym Huncie, model laserowy 62150, recertyfikowana A, cena 85zł. Cała górna część, przyciski, gumowe boki, kabel – wszystko nowe. Spód w stanie bardzo dobrym, tylko lekko wytarte ślizgacze.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.