1 Listopad 2018 o 00:00
iBOOD

Mini Robot kuchenny KitchenAid

Także dostępne w Twilight Blue, Honeydew, Pink

Mini Robot kuchenny KitchenAid Mini Robot kuchenny KitchenAid Mini Robot kuchenny KitchenAid Mini Robot kuchenny KitchenAid

Miksery KitchenAid są bez wątpienia jednymi z najlepszych na rynku, ale nie każdy potrzebuje urządzenia o tak dużych wymiarach w swojej kuchni. Na szczęście, dzisiaj na iBOOD, możesz znaleźć mniejszą wersję tego popularnego urządzenia!

1 Listopad 2018 o 00:55
ekterion Użytkownik

Jestem na etapie zakupu porządnego robota kuchennego, po obejrzeniu recenzji tego KitechenAid-a zrezygnowałem z zakupu modelu mini, po prostu widać że nie daje rady. Chętnie zakupiłbym standardową wersję tego miksera.

Odpowiedz

1 Listopad 2018 o 02:54
Markos24 Użytkownik

No rzeczywiście , moc 250 W to ma ręczny mikser, ciasta drożdżowego to już nie pociągnie , chyba ,ze jakąś mini porcję

Odpowiedz

1 Listopad 2018 o 09:56
Wojteck Użytkownik

Jak się nie znasz to nie komentuj, bo siejesz nieprawdę.

250W lub 300W w przypadku Kitchenaid da radę wszystkiemu w standardowej kuchni.

Mam “dużego” więc wiem co piszę.

Odpowiedz

1 Listopad 2018 o 07:29
adnim Użytkownik

Wersja „duża” ma 300 W i daje radę bez problemu. Tutaj mniejsza misa, wiec te 250 starczy bez problemu.

Odpowiedz

1 Listopad 2018 o 11:40
ekterion Użytkownik

Właśnie ja yt jest recenzja z porównanie dużego KitchenAid-a i wyraźnie widać że duży daje radę, a mini nie wyrabia, takie są też opinie. Ciasta na malutki chlebek miał spory problem wyrobić, z przegrzewającym się silnikiem, a recenzowania była nowa sztuka.

Odpowiedz

1 Listopad 2018 o 13:02
bukalski181 Użytkownik

Przecież to jest samo w sobie absurdalnie drogie, a jeszcze te parametry wielkościowe. Za połowę tej ceny kupi się nie tak markowe ale zupełnie przyzwoite, wystarczające i trwałe urządzenie.

Odpowiedz

1 Listopad 2018 o 16:52
ekterion Użytkownik

Ok, to podaj proszę mi model robota który opisujesz, czyli “Za połowę tej ceny kupi się nie tak markowe ale zupełnie przyzwoite, wystarczające i trwałe urządzenie.”

Odpowiedz

1 Listopad 2018 o 17:42
Predatorg9 Użytkownik
1 Listopad 2018 o 17:51
artbi81 Użytkownik

Witam.

Wczoraj na IBOOD był przyzwoity robot Tefala – Za całkiem przyzwoite pieniążki.

Odpowiedz

1 Listopad 2018 o 19:43
toperek Użytkownik

Nie ma niestety porównania – Tefal jest zwykłym robotem liczonym na 3 – 4 lata. Potem wykona pad, a naprawa nie będzie się opłacać. KA jest na pokolenie. Sam czekam na czarnego Artisana – mam nadzieję, że się jeszcze pojawi…

Odpowiedz

2 Listopad 2018 o 07:27
MalinaJagoda Użytkownik

Poluj na Westwing, czasami maja fajne promocje na Artisana

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.