19 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Philips OneBlade Pro | stylizacja i golenie

Także dostępne w OneBlade Pro + 3 Extra Mesjes

Philips OneBlade Pro | stylizacja i golenie Philips OneBlade Pro | stylizacja i golenie | 3 dodatkowe ostrza

Długość włosów nie ma znaczenia! Dzięki precyzyjnemu grzebieniowi z dziewięcioma pozycjami możesz przyciąć brodę, jak chcesz.

19 Październik 2018 o 00:13
L4U Użytkownik

Często trzeba w tym wymieniać ostrze?

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 06:22
Astrolite Użytkownik

Ja kupiłem na iboodzie te zwykła, za 200 złotych. W zeszłym roku sobie na swieta i jeszcze nie wymieniałem bo działa nadal tak samo dobrze.

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 07:31
Azurr Użytkownik

Ogolnie, jak uzywasz raz na 2-3 dni. to po roku, po prostu się rozpadnie.

A po okolo 9 miesiecy zaczynasz czuc ze tnie gorzej. ogolnie to polecam. Jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 13:40
L4U Użytkownik

Ile llaciles za ostrze? Zastanawiam sie nad wymiana mojego  trymwra Remingtona na to bo juz sie roche stępił. Da sie tym wygolic na zero?

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 08:17
lordwojtas1991 Użytkownik

Mam pytanie do administratora.

Czy to jest model ze stacją dokującą (QP6520), czy bez (QP6510)?

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 10:10
Moderator iBOOD Moderator

QP6505/21

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 12:36
mgalec Użytkownik

Czy ktoś z Wa-wy i okolic chce na spółę transport ? (Zamówienie dwóch stuk od razu) ? cerberos (at) o2.pl

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 12:40
Jingiel Użytkownik

Ale to tylko do przycinania brody, czy idzie się golić na zero?

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 14:49
pilor Użytkownik

Idzie się ogolić na zero :) – tzn. tak idealnie jak przy goleniu na mokro np. Gillette to ciężko. Ale po 0,5 – 1 dniu jeden i drugi zarost wyglądają identycznie :) Raczej chyba nie do golenia “na zero” na co dzień bo trzeba by poświęcać na to sporo czasu. Do “długiego” włosa jest ok. Ja się golę raz na tydzień i od święta – wtedy się sprawdza w sam raz. Jak potrzeba być gładkim albo golić się częściej to przerzucam się na Gillette.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.