6 Luty 2019 o 00:02
iBOOD

Akcesoria domowe do TV

Akcesoria domowe do TV
Stwórz swoje ustawienie tv

Od uchwytów ściennych, słuchawek i inteligentnych pilotów do przedłużaczy i streamerów. Zdobądź akcesoria, których potrzebujesz, aby stworzyć doskonałe ustawienie kinan domowego.

Ekspert produktu

Ekspert będzie na forum 6 lutego, aby odpowiedzieć na twoje pytania.

6 Luty 2019 o 06:54
yachuu_06 Użytkownik

Ktoś kojarzy jaki to dokładnie model?

6 Luty 2019 o 07:03
eskack Użytkownik

Zgodnie z opisem SV1760

6 Luty 2019 o 17:41
yachuu_06 Użytkownik

Pytałem o pilota :)

6 Luty 2019 o 14:06
turaq Użytkownik

Witam, czy pilot będzie działać z Xiaomi TV Box 4K?

6 Luty 2019 o 14:48
Moderator iBOOD Moderator

Witam, niestety producent nie wymienia urządzeń Xiaomi jako kompatybilnych: https://www.oneforall.com/universal-remotes/urc-7980-smart-control-8#/step-1

6 Luty 2019 o 23:00
sierp Użytkownik

Pilot to smart control 8, widać po układzie przycisków

Pilot będzie działał że wszystkim IR, bo on może zczytać z innego pilota sygnał i przyporządkować mu przycisk. Upierdliwe, ale działa,robi się rzadko

Mam tej firmy stary pilot z wyświetlaczem, już dogorywa (mam go z 5 lat, nie wiem ile razy lądował na podłodze, ale zepsuć się nie chce) i jestem z niego zadowolony. Mój nie ma BT więc programowanie jest przez www i to działa średnio, ostatecznie korzystałem najczęściej z uczenia z innego pilota bo baza nie miała moich urządzeń. Po BT powinno być lepiej (choć też czytałem, że rozłącza, ale tego nie robi się często)

No i te sekwencje…. Jednym przyciskiem włącza się projektor, amplituner, Player video, opuszcza ekran projektora, przełącza sygnał na ampli na Player video, gaśnie światło (dobra, tego jeszcze nie zrobiłem, ale się da) i siup. Na końcu pilot ustawiony tak  że część pilota obsługuje ampli (głośność np), część Player (start, stop  pauza) a część tv (jakbym potrzebował)

Krótk ommówiąc niezły sprzęt

8 Luty 2019 o 07:51
viruuss Użytkownik

na pilocie od nBoxa polegnie :)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.