1 Luty 2019 o 00:03
iBOOD

SanDisk i WD

SanDisk i WD
Bezpiecznie i szybko

Jest jedna rzecz, której nigdy dość w tym cyfrowym świecie, a jest to pamięć. Zawsze znajdzie się dodatkowa aplikacja, którą masz ochotę pobrać, film, który chciałbyś zachować lub seria zdjęć tego epickiego wydarzenia, które pragniesz zapamiętać.

Znamy to uczucie. Właśnie dlatego oferujemy nośniki pamięci SanDisk i Western Digital różnych rodzajów i rozmiarów. Możesz więc naprawdę wszystko zapisać.

1 Luty 2019 o 00:11
L4U Użytkownik

Mam pendrive Pamięć USB(-C) Dual Drive Ultra i niestety przycinają mi się filmy w dobrej jakości na TV. Nieprzyjemnie się to ogląda. Netflix w 4K czy inne źródła chodzą bardzo dobrze. Czy to taka przypadłość pendrivów że mają za niską prędkość? Czy warto inwestować w taki Extreme Pro SSD czy to nic nie da?

1 Luty 2019 o 01:07
polemikus Użytkownik

Ultra nie nadają się do 4K. Minimum Extreme

1 Luty 2019 o 08:31
maszynista Użytkownik

W pewnym momencie każdy dorasta to kupna jakiegoś Nas-a, tym bardziej jak widzę dysk 2TB za prawie 1900 pln. Jak dobrze poszukać to można kupić 4zatokowego nas i 4 dyski 3tb …. w tej cenie.

1 Luty 2019 o 10:57
KumaN Użytkownik

Tak na serio, to sprawdź na komputerze szybkość odczytu i bitrate filmu który odtwarzasz. Nie sądzę aby kluczyk był problemem, bo nawet jak masz bitrate około 140mbit/s, to ciągle mniej niż 20MB/s odczytu, więc pamięć to raczej nie problem, ale przetestuj inny kluczyk z odczytem sekwencyjnym min. dwukrotnie wyższym niż bitrate filmu. Jak nie śmiga problem w telewizorze, jak śmiga, to problemem jest kompatybilność pamięci…

Spróbuj również zaktualizować firmware na TV, jeśli tego jeszcze nie robiłeś i nie jest to automatyczne (bo TV rozumiem, do Internetu jest podłączony…).

Jak powyższe nie pomoże, to procek w TV pewnie po prostu nie wyrabia. :-)

Jak TV ma gwarancję to możesz na tej podstawie reklamować, jeśli w instrukcji było napisane, że będzie odtwarzał w danym formacie.

Mi wymienili płytę główną w TV TCL, bo mi 4K nie chodziło w 60Hz…

1 Luty 2019 o 21:12
irzo Użytkownik

20MB/s jest szybsze niż 140mbit/s

1 Luty 2019 o 23:27
wojciech.lacek Użytkownik

A on niby co napisał?

2 Luty 2019 o 11:00
mickan91 Użytkownik

Najprawdopodobniej to nie problem z pendrivem tylko z portem USB w telewizorze, który zapewne jest w wersji 2.0. Jeśli nie, to rzeczywiście może być problem pendrive’a – niektórzy producenci wrzucają do nich np. 1 GB szybkiej pamięci a reszta wolnej, tak żeby móc napisać coś w stylu “prędkość do 100 MB/s”.

Osobiście radziłbym złożenie sobie małego komputera i podłączenie go pod telewizor. Jest to koszt rzędu 1000 zł, a możliwości wielokrotnie większe niż dowolny smart TV.

3 Luty 2019 o 00:23
L4U Użytkownik

Mam android Tv, wszystko ze smarta mi wystarczy. Mam też dwa USB, jeden czarny, a drugi niebieski. Telewizor 55PUS8602, jeden USB3.0 drugi USB 2.0 z tym że wydaje mi się że na czarnym lepiej odtwarza. Telewizor niby z wysokiej półki. Myślę o jakimś Boxie, np od Xiaomi, choć szkoda mi przechodzić na coś takiego jak mam dobre w TV, dlatego rozważam czy to nie wina pendrive. Oglądam 1080p lub BDRip, raczej o 4K trudno.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.