17 Styczeń 2019 o 00:00
iBOOD

Głośniki Boston Acoustics

Głośniki Boston Acoustics
Uszczęśliwianie dźwiękiem

Szukasz głośników do konfiguracji kina domowego? A może szukasz odtwarzania czystych dźwięków w kompaktowej obudowie? Sięgając po Boston Acoustics jesteś pod właściwym adresem. Ta amerykańska firma od lat gwarantuje najwyższą jakość głośników.

W tej wyprzedaży znajdziesz szeroki wybór produktów dla każdego, kto szuka czysto brzmiących głośników.

17 Styczeń 2019 o 15:11
steward73 Użytkownik

witam.

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć?

Pomieszczenie ok 50 m

17 Styczeń 2019 o 18:03
polimat Użytkownik

Hej,

bardzo dobre głośniki, cena też luksja.

A-250 i z paru metrów słuchać, jak masz dobrą akustykę. Głośniki pasywne, więc potrzeba reszty szpeju, żeby zagrało.

17 Styczeń 2019 o 22:27
saailor Użytkownik

Mam A-360 jako fronty i A-250 jako tyły. Nie ma wodotrysków i innych bajerów, ale ja lubię naturalny dźwięk a one właśnie takie są. Jeżeli szukasz czegoś co będzie grało nieneutralnie, a tylko sztucznie uwypuklało dźwięki to możesz nie być zadowolony. Dla mnie grają bardzo poprawnie. Polecam

17 Styczeń 2019 o 23:03
IVAN82 Użytkownik

A jak z basem w tych kolumnach ? dostateczny czy potrzebny sub ?

18 Styczeń 2019 o 00:42
SuperMR Użytkownik
18 Styczeń 2019 o 02:12
saailor Użytkownik

Bas jest na poziomie dosyć średnim, wystarczający do muzyki ale do kina domowego jednak z subem to całkiem inna jakość. Nie wiem jak ten sub Bostona bo w moim zestawie dostarcza go Yamaha i powiem, że potrafi wprawić ściany w wibracje. Tylko, że jak już wspomniałem te A-250 u mnie grają jako głośniki surround, więc pewnie inaczej zagrają jak będą na frontach

18 Styczeń 2019 o 09:29
ryback Użytkownik

Mialem te kolumny  a dokladnie 360 wiec 16stka na basie i od razu sprzedalem, sa bezplciowe, bez wyrazu, basu zero, faktycznie brzmia naturalnie wiec jesli ktos takie cieple kluchy lubi sluchac to ok, inaczej nie polecam

19 Styczeń 2019 o 16:14
polimat Użytkownik

Zwrot ciepłe kluchy do przebasowionego sprzętu bardziej pasuje.

18 Styczeń 2019 o 09:53
wogorka Użytkownik

Mam poprzedni model już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. A ucho mam dość czułe. W tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.

18 Styczeń 2019 o 11:13
crysis94 Użytkownik

W tej cenie dobre kolumienki, ale jak pisano wcześniej grają płasko, naturalnie. Cena również dobra =)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.