31 Grudzień 2018 o 00:01
iBOOD

Gramofony Thorens

Gramofony Thorens
Powróćmy jak za dawnych lat...

Odtwarzanie muzyki za pośrednictwem Spotify, Deezer i Youtube jest łatwe, ale urok słuchania z winylu - niezastąpiony. Zwłaszcza, gdy Thorens stoi w Twoim salonie.

1 Styczeń 2019 o 12:51
crysis94 Użytkownik

Dobra cena

1 Styczeń 2019 o 21:20
KrisNorge Użytkownik

Kupiłem , żona mnie zaje…. A Tak serio to mam nadzieje ,że warto ?

1 Styczeń 2019 o 21:48
Piotrek12345 Użytkownik

No właśnie warto? Internet pisze o tym średnio, że to gramofon na początek. Cena dobra, jakość średnia, podobno REGA dużo lepsza. Jest ktoś w temacie?

1 Styczeń 2019 o 23:54
rysior Użytkownik

Na początek jak na skalę Thorensa… konfrontując z innymi to bardzo dobry sprzęt.., czy Rega lepsza- zależy która i  w jakiej cenie.. za 1700 na pewno nie bedzie lepsza, ani ProJect..  na pewno warto.

2 Styczeń 2019 o 01:29
Piotrek12345 Użytkownik

Dzięki Kolego za komentarz. Myślałem konkretnie o Redze Planar P3. Jak ten Thorens wypada na jej tle? Z tego co się orientuje, możliwości rozbudowy Regi są dużo większe, ale ma też minus jak ręczne przełączanie prędkości. Cena w stosunku do tej oferty dwukrotnie wyższa, ale teoretycznie ten gramofon startował z tego samego pułapu…

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o jakości odtwarzania tych dwóch modeli? Ten Thorens czy Rega P3? :)

2 Styczeń 2019 o 00:27
IVAN82 Użytkownik

Na początek to zbyt wygórowana cena , trzeba było kupić za 500 zł Duala DT250 o podobnych parametrach i jakości wykonania z tak samo budżetową wkładką szybkiego montażu jak w tym Thorensie

2 Styczeń 2019 o 11:03
mosskit Użytkownik

Kurcze tez sie waham. Czy są jakieś lepsze bazy do rozbudowy w takiej cenie?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.