25 Grudzień 2018 o 00:02
iBOOD

Drony DJI

Drony DJI

Maveric, Spark, Phantom

Którego z dronów wybierzesz?

25 Grudzień 2018 o 11:39
ArTeKKK Użytkownik

Witam,

Rozważam zakup

DJI Phantom 4 UHD
czy ktoś może mi powiedzieć jaki pilot jest w zestawie? nie widzę go na zdjęciach,

pozdrawiam

25 Grudzień 2018 o 12:20
t3y Użytkownik

25 Grudzień 2018 o 12:21
t3y Użytkownik

27 Grudzień 2018 o 22:35
fotoaparaciki Użytkownik

?

25 Grudzień 2018 o 17:48
Maksel Użytkownik

Do admina. Proszę o poprawę nie MAVERIC, a MAVIC. Poza tym właśnie jaki kontroler jest dołączony do zestawu DJI Phantom 4 UHD.

26 Grudzień 2018 o 12:56
Tayma Użytkownik

Zakupiony :-)

27 Grudzień 2018 o 22:57
Kolekcjoner Użytkownik

Do admina DJI Phantom 4 UHD w ilu kierunkach system wykrywa przeszkody??

3 Styczeń 2019 o 08:18
Odkrzysia Użytkownik

Do kogoś wysłano już zamówienie. Ja dalej czekam.

3 Styczeń 2019 o 09:49
rooling Użytkownik

Do mnie też nie wysłali zamówienia, ale wysłali na maila komunikat “W tej chwili szukamy przyczyny tej sytuacji, abyśmy mogli Państwa jak najszybciej poinformować o tym, kiedy Państwa zamówienie zostanie wysłane. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Jak tylko będziemy posiadać konkretne informacje, niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy.”

3 Styczeń 2019 o 10:18
danielski74 Użytkownik

Też dostałem taką informację. Pewnie będzie za chwilę lipa i anulują zamówienia :(

3 Styczeń 2019 o 10:15
danielski74 Użytkownik

Ja też nie dostałem żadnej informacji o wysyłce :(

3 Styczeń 2019 o 11:34
MattGda Użytkownik

Damn, lepiej niech wysyłają bo już się pogodziłem z myślą, że go posiadam ;P

3 Styczeń 2019 o 12:35
Odkrzysia Użytkownik

Kurczę już nawet przekonałem żonę.

3 Styczeń 2019 o 14:18
danielski74 Użytkownik

Spokojnie coś ruszyło. Dostałem numer listu przewozowego UPS :)

3 Styczeń 2019 o 18:12
crunozaur Użytkownik

Zestaw Mavic Air, czy brales cos innego?

3 Styczeń 2019 o 19:39
danielski74 Użytkownik

tak

3 Styczeń 2019 o 16:26
crunozaur Użytkownik

U mnie dalej brak potwierdzenia/numeru wysyłki :(

#gdziejestair

3 Styczeń 2019 o 17:33
Wujo_818 Użytkownik

Czyżby to była jakaś lipa? Brak wysyłki i szczery e-mail, że oni nie wiedzą co się stało. “W tej chwili szukamy przyczyny tej sytuacji…”

3 Styczeń 2019 o 19:27
Wujo_818 Użytkownik

Światełko w tunelu zaświeciło. Jest potwierdzenie i zapowiedź wysyłki.

3 Styczeń 2019 o 19:38
crunozaur Użytkownik

U mnie rowniez. Mavic Air Fly More

3 Styczeń 2019 o 20:35
Odkrzysia Użytkownik

Dostałem wiadomość na email że Air w drodze.

4 Styczeń 2019 o 09:32
Odkrzysia Użytkownik

No i problem. Nie umiem sprawdzić numeru przesyłki bo DPD twierdzi że takiego nie ma.

4 Styczeń 2019 o 10:04
MattGda Użytkownik

kliknij w link z maila, nie na stronie

u mnie też ten ze strony nie działa a z maila jest ok

4 Styczeń 2019 o 11:10
crunozaur Użytkownik

Jak dojdzie do Was Air, to dajcie znac, czy na pewno jest to zestaw Fly More

W NL sprzedawali zwykla wersje (http://electronics-nl-nl.forum.ibood.com/flash-sales/05255-181225/drony-dji/) a numery EAN na fakturze wskazuja rowniez na wersje bez Fly More.

Mam nadzieje, ze ibood nie bedzie musial dosylac reszty zakupionego sprzetu w kolejnej paczce :-(

4 Styczeń 2019 o 11:45
Odkrzysia Użytkownik

To jakiś absurd . Dostałem numer paczki DPD której DPD nie ma. Po reklamacji na Ibood dostałem informacje że kurier dopiero paczuszke odbierze . Planowana dostawa pod koniec przyszłego tygodnia….

A tu jeszcze informacja że to może być “Goły Mavic Air ” bez dodatków. Jaja jakieś. Wczoraj zamawiałem amplituner na Amazonia w Niemczech i dzisiaj go mam. Nie ma porównania. Zamrożone pieniądze.

4 Styczeń 2019 o 12:32
Mik123 Użytkownik

Ja wczoraj dostałem numer DPD ale do teraz chyba kurier paczki nie odebrał – mam status “Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana”. I tak przeczuwam że jeżeli ktoś zamówił “AIR Fly More” to dostanie golasa a nie combo. A do ostatniej chwili się wahałem czy nie wziąć zestawu ze Sparkiem za 900zł mniej.. Ciekawe czy można wywalczyć dosłanie całego zestawu do Combo? Ktoś miał z Iboodem taką sytuację że czegoś wartościowego brakowało? Zwrot pieniędzy mnie średnio urządza, chyba że to jakoś zrekompensują – np 900zł mi zwrócą za brak akcesoriów wartych 200EUR, wtedy sobie co potrzebuję sam dokupię :)

4 Styczeń 2019 o 12:48
crunozaur Użytkownik

Jestem w 100% w tej samej sytuacji ;-) Zobaczymy co przyjdzie. Badzmy dobrej mysli, bo opis JASNO sugeruje, ze jest to rozszerzona wersja Fly More.

4 Styczeń 2019 o 14:08
MattGda Użytkownik

Dokładnie, opis wskazuje na combo

Fingers crossed :-)

5 Styczeń 2019 o 12:26
crunozaur Użytkownik

Niestety, prawdopodobnie dostaniemy wersję drona niezgodną z zamówionym towarem. W Niemczech dostali już drona i jest to standard, dodatkowo z wtyczką UK:

http://electronics-de-de.forum.ibood.com/flash-sales/05255-181225/dji-drohnen/#comment-759248

Co z tym zrobimy?

5 Styczeń 2019 o 14:26
Mik123 Użytkownik

To niech albo doślą zestaw do combo albo niech wyślą nowy zestaw rzeczywiście Fly More Combo. A jak nie to niech dają przynajmniej 200 € zwrotu.

5 Styczeń 2019 o 15:50
Odkrzysia Użytkownik

Jeżeli nie będzie wesji fly more zgodnej z opisem to mają zwrot ode mnie. Na wszelki wypadek mam całą dokumentację zakupów .

5 Styczeń 2019 o 16:28
crunozaur Użytkownik

Nie lepiej iść w zaparte i domagać się realizacji oferty lub ugodowego załatwienia sprawy, np. poprzez zwrot 200 euro, lub dosłanie brakujących elementów zamówienia? Ja np. zrezygnowałem z zakupu w innym portalu (wyprzedaże na zakończenie roku, których już nie ma), kupiłem karty SD do drona itd.

Chyba nie ma wątpliwości, że jest to wprowadzanie w błąd konsumenta. Ponad wszelką wątpliwość, przedmiotem sprzedaży był dron w zestawie fly more. A nasze prawo broni konsumentów.

https://bezprawnik.pl/reklamacja-ibood-epuap-udana-interwencja-wykopowicza-reklamacja-zamowienia-ze-sklepu-ibood/ – jak widać, da się walczyć o swoje :-)

Cena, owszem, bardzo atrakcyjna, ale rabat względem cen rynkowych jest relatywnie podobny do tego co było w przypadku Phantoma czy Sparka.

5 Styczeń 2019 o 18:34
Mik123 Użytkownik

Dlatego będę się też trzymał wersji że mają mi dosłać brakujące elementy zestawu lub opcjonalnie zrekompensować finansowo brak   baterii i innych akcesoriów

6 Styczeń 2019 o 18:19
rooling Użytkownik

Dobrze, że wycofałem się z mavic-a,. Już był opłacony, ale jeszcze przed wysyłką zrezygnowałem z zamówienia na korzyść phantoma. Mam nadzieję, że dostaniecie cały zestaw, choć nerwow nie zazdroszczę.

6 Styczeń 2019 o 21:43
Odkrzysia Użytkownik

Czy ktoś ma już paczkę w drodze. Moja jeszcze nie odebrana przez kuriera. Chociaż niby 4.01 znowu pojawili wysyłkę   Chyba grają na czas żeby klienci zrezygnowali. Ja nie odpuszczę.

7 Styczeń 2019 o 11:13
MattGda Użytkownik

moja jest w transporcie z Holandii kurierem DPD

7 Styczeń 2019 o 13:37
igliwiak44 Użytkownik

Właśnie przyszła paczka – oczywiście “goły” Mavic Air a NIE jak było w ofercie, Fly More! CZY KTOKOLWIEK OTRZYMAŁ ZESTAW FLY MORE? Czy to może i tym razem było z góry ukartowane oszustwo?…

7 Styczeń 2019 o 14:30
MattGda Użytkownik

Masakra, napisałem wiadomość do iBood’a

Czy jakiś pracownik może się tutaj wypowiedzieć w tej kwestii ?

Nie dość, że czas oczekiwania wydłużony o tydzień to jeszcze nie ten produkt..

7 Styczeń 2019 o 14:48
Moderator iBOOD Moderator

Witam, pracujemy nad tym aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie tej sytuacji. Wszyscy kupujący zostaną o nim poinformowani e-mailowo.

7 Styczeń 2019 o 15:25
crunozaur Użytkownik

Mam szczera nadzieje, ze najlepsze dla konsumenta, nie dla sklepu. ;-)

8 Styczeń 2019 o 09:39
MattGda Użytkownik

Rozumiem, w jakim terminie możemy spodziewać się odpowiedzi ?

7 Styczeń 2019 o 14:46
Odkrzysia Użytkownik

Jeżeli to jest goły Mavic Air to jest to ich oszustwo. Dobrze wiedzą co było w opisie sprzedaży i na pewno mają już negatywne komentarze z Holandi i Niemiec o niezgodnej umowie sprzedaży a dalej wysyłają golasy. Więc reklamować i korzystać z swoich praw. Łaski nie robią. W takiej cenie można bez łaski kupić w Polsce. Ja zrobiłem już  zrzuty z oferty i sprzedaży żeby mieć na co sie powoływać. Ja na taką ofertę się nie zgadzam . !!!. Jeżeli będzie więcej pokrzywdzonych trzeba sprawę nagłośnić i grupowo założyć sprawę z nieuczciwych praktykami.

7 Styczeń 2019 o 14:51
MattGda Użytkownik
7 Styczeń 2019 o 16:49
danielski74 Użytkownik

To są jaja jakieś. To próba tuszowania oszustwa.

7 Styczeń 2019 o 15:10
Odkrzysia Użytkownik

NNic im to nie pomoże. Ja już zrzuty ekranu z prawidłowej aukcji zrobiłem.

7 Styczeń 2019 o 16:59
crunozaur Użytkownik

Ja też mam screeny, razem z dumpem strony etc ;-)

7 Styczeń 2019 o 15:12
MattGda Użytkownik

Ok info oficjalne mamy powyżej, w takim układzie czekamy na informację z iBood co dalej.. ech..

btw. na fakturze jest wyszczególniona wersja combo

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.