19 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Apple iPhone 7

Apple iPhone 7

Apple iPhone to urządzenie, które zmieniło sposób w jaki postrzegamy technologie mobilne!

Niespotykany design, intuicyjny interfejs i niezrównana jakość. Jeśli kupisz iPhone'a, wiesz dokładnie, jakiej jakości się spodziewać/

CPO i ze Stanów Zjednoczonych

Telefony w tej ofercie pochodzą z USA i są recertyfikowane. Są one wyposażone w nową baterię i obudowę i są dostarczane ze wszystkimi akcesoriami. Sugerowane ceny detaliczne są oparte na cenach amerykańskich, które sam Apple wykorzystuje przy CPO.

19 Październik 2018 o 01:08
Rudy_G Użytkownik

Przychodzi ten moment, w którym zastanawiasz się czy kupić:

iPhone 7 | 128 GB za 2309,9 zł z dostawą, co tam że refurbished.
I wtedy sprawdzasz cenę na Ceneo i co?

iPhone 7 128GB Black/Czarny 2299 zł, darmowa dostawa, nowy w eMagu.

W eMagu ja pieluszki kupuję bo szybko dowożą a okazuje się że są tańsi od IBOOD.

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 03:43
Ledoke Użytkownik

Przyjrzyj się dokładnie kto Ci to tam w emagu sprzedaje, nie zdziwiłbym się gdyby ten twój nowy ajfon okazał się być “nowym z dystrybucji europejskiej” :)

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 10:17
gapciuszek Użytkownik

Hej, a ten “nowy z dystrybucji europejskiej” to jakiś gorszy? Czy ten amerykański nie jest certyfikowany do użytku w Polsce.. Nie do końca rozumiem. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 11:28
Ledoke Użytkownik

“nowy z dystrybucji europejskiej” to taka ładna fraza którą ludzie sprzedający telefony ze zwrotów itp. lubią wpisywać pod tym co wystawiają na allegro, nazywanie tego nowym jest śmieszne, w najlepszym przypadku to refurb jak to z ibooda.

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 07:13
Franusss Użytkownik

Emag ale od bestcena. Warto przed rozpakowaniem sprzętu sprawdzić po nr imei na stronie Apple jak to wyglada w rzeczywistości.

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 13:41
Kambel Użytkownik

emag to dawne agito, trzyma niskie ceny, ale ciężko się cokolwiek reklamuje jak trafi się wadliwy produkt.
Trzeba uważać, żeby produkt dokładnie obejrzeć przy odbiorze czy wszystko jest OK.
Ja tak się zrobiłem składając kompa i odbierając w punkcie odbioru wszystkie części.
Nie przyszło mi do głowy, żeby każdą z nich rozpakowywać i szczegółowo oglądać.
A tutaj uszkodzone gniazdo procesora na płycie. Reklamacja nie udana.
Agito się wyparło, Asus się wyparł, że od nich wyszło bez wad – niby, że ja uszkodziłem płytę.
W każdym razie emag/agitonie polecam tam kupować!

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 14:46
ekterion Użytkownik

Ceny oderwane od rzeczywistości ostatnio w MM był nowy iPhone 8 za 500 zł więcej niż refurb ip 7 z iBood-a, sorry ale to się wcale nie kalkuluje.

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 00:15
L4U Użytkownik

Po ile był?

Odpowiedz

21 Październik 2018 o 09:21
Franusss Użytkownik

2699 zł.

Odpowiedz

21 Październik 2018 o 11:27
dredjack Użytkownik

A iphone 7 32 gb z 2000zl byl 11 dni twmu

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.