2 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Veho

Veho

Potrzebujesz nowego głośnika Bluetooth? Rzucić okiem na tę wyprzedaż produktów Veho, ponieważ zawiera wiele przydatnych akcesoriów.

2 Październik 2018 o 00:08
L4U Użytkownik

Które słuchawki bluetooth od VEHO są godne uwagi? Model ZB-6 wydaje się całkiem dobry, ale NP2 ma podobne parametry a jest sporo tańszy. A może w podobnych cenach trafia się na ibood lub alle coś lepszego? Będę wdzięczny za opinię.

Odpowiedz

3 Październik 2018 o 10:09
qkm Użytkownik

Kupiłem model ZB-6 i jestem pod dużym wrażeniem. Bardzo dobrze wykonane, dobre materiały, nie wygląda jakby coś miało popękać jak w innych modelach które miałem. Trzymają się dość mocno głowy, spokojnie można robić trening i są przy tym wwygodne. Świetny dźwięk dużo basu, średnie i wysokie tony też zaskakująco dobre. Słuchawki łączą się błyskawicznie po bt. Za te pieniądze nie widziałem lepszego produktu. Sprawdź oceny na niemieckim amazonie. Zastanawiam się czy kupić kolejne czy zaryzykować z modelem

Veho Z8

Odpowiedz

3 Październik 2018 o 13:38
L4U Użytkownik

Kupiłeś kolor biały czy czarny? Ładniej wyglada biały, ale boje się że będzie się brudzić.

Odpowiedz

3 Październik 2018 o 21:11
qkm Użytkownik

Czarne, teraz wziąłem białe.

Odpowiedz

2 Październik 2018 o 09:24
lykopodium Użytkownik

Co do Veho M7:Głośnik jest dość ciężki, dźwięk całkiem przyzwoity. Nie jest to wielkość do noszenia w kieszeni :). Pewnym mankamentem może być nie najlepsza stabilność, ale w tym przypadku bardzo się czepiam. Głośnik po prostu musi stać na płaskiej powierzchni. Ładowanie przez dedykowaną ładowarkę – pewnie można dopasować jakąś inną, ale szkoda że nie micro USB. Za te pieniądze jest OK.

Odpowiedz

4 Październik 2018 o 08:00
marins83 Użytkownik

Kupiłem ZB-6 i jak za tę cenę jestem zadowolony.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.