27 Wrzesień 2018 o 00:00
iBOOD

Gry PS4 & XB1

Gry PS4 & XB1

Zanurz się w świat niesamowitych gier od Warner Bros!

27 Wrzesień 2018 o 02:09
1deks Użytkownik

Prośba do administratora,żeby blokował chociaż na miesiąc użytkowników, którzy codziennie zaśmiecają forum żebraniem o kod. To już jest męczące,zamiast poczytać opinie i spostrzeżenia innych użytkowników bieżącej oferty,wieczne żebranie ( jakakolwiek nie byłaby cena za oferowany produkt) o darmową dostawę. Zniechęca to coraz bardziej do korzystania z tego portalu. Dziękuję.

27 Wrzesień 2018 o 09:57
kris1916 Użytkownik

1deks – popieram. Znasz zasady wysyłki i politykę ibooda niestac Cię ponieść koszta wysyłki to po prostu tu nie zaglądaj i nie zebraj. W spożywczym też mówisz kupił bym ten chleb jak by mi Pani torbę za darmo dała? Trochę szacunku dla swojego nicku :)

28 Wrzesień 2018 o 00:07
xtn Użytkownik

To niech urealnia przesyłkę do 8-15zl. Koszt przesyłki wielkości 50% ceny przedmiotu zniechęca do kupna.

28 Wrzesień 2018 o 00:15
sierp Użytkownik

to nie kupuj skoro to nie jest dla ciebie opłacalne – proste?

28 Wrzesień 2018 o 00:32
L4U Użytkownik

Rozumiesz że wysyłają z zagranicy? Może jak dorobią się magazynów w Polsce to będzie taniej. Owszem w niektórych ofertach koszt wysyłki jest nieopłacalny, ale jak kupujesz kilka produktów to już nie jest tak źle co? To też strategia marketingowa zachęcająca do robienia większych zakupów z uwagi na wysokie koszty wysyłki.

28 Wrzesień 2018 o 10:44
xtn Użytkownik

Właśnie tak zrobiłem, ponieważ niedostalem kodu to, wersje silver kupiłem wczoraj na PC za 60zl ale dzięki iBood zwróciłem uwagę na ta grę i jest dobra cenę. Tylko iBood nic na tym nie zarobił przez cenę przesyłki.

Nikt im nie broni wysyłać z Polski jeżeli nawet chinskie sklepy maja już magazyny w PL i wysyłają cześć produktów bezposrednio z PL.

IBood robi się archaizmem, a kilka lat temu był prężnym, innowacyjnym sklepem. Zaglądam tu z przyzwyczajenia ale od 2 lat już nic nie kupiłem, nawet na huncie.

28 Wrzesień 2018 o 10:50
wojciech.lacek Użytkownik

Tak, kurier za 8 zł, powodzenia.

28 Wrzesień 2018 o 11:21
xtn Użytkownik

Tobie również.

Czy ja gdzies piszę o kurierze za 8zł? Są paczkomaty, nie mówiąc już o “paczce w ruchu”, czy poleconym priorytecie. Najtańszy kurier z tego co się orientuję to Pocztex48 za 11zł.  Mamy 2018 rok, a oni zatrzymali się z przesyłkami w 2014…

28 Wrzesień 2018 o 07:23
www.amcoshop.pl Użytkownik

Czy oferowane gry na Xbox i PS4 wspierają Polski język ?? Czy obejmują one napisy pl lub dubbing.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.