3 Wrzesień 2018 o 00:00
iBOOD

Głośniki Sonus faber

Głośniki Sonus faber
Doskonałość dźwięku i wzornictwa

Czasem poszukując nowych głośników jesteś zagubiony jak w lesie. Oczywiście pragniesz, aby głośniki brzmiały dobrze i jednocześnie cieszyły oko. Jeśli równie mocno zależy Ci na obu aspektach, wybierz Sonus faber.

Ta kolekcja to rodzina podstawowych modeli dla każdego, kto szuka wysokiej klasy głośników, ale jednocześnie stanowi wybór dla tych, którzy szukają głośników do systemu kina domowego lub do słuchania muzyki.

3 Wrzesień 2018 o 10:30
Miczq Użytkownik

Cena bardzo ok, tylko trzeba mieć na uwadze, że to taki tani „Sonus” i nie spodziewać się legendy, tylko poprawnych głośników.

Odpowiedz

3 Wrzesień 2018 o 11:30
Greg1234 Użytkownik

Zgadzam się w 100%. Nawet niedawno słuchałem tych kolumn – może w regularnej cenie można kręcić nosem i porównywać z innymi ale w dzisiejszej cenie to już są mega kolumny.

Principia nie ma nic wspólnego z Venere czy Olimpica ale też przecież nie występują w tej samej kategorii cenowej.

Jest sporo testów w polskiej prasie – każdy znajdzie potrzebne informacje.

Kupiona para 7 a w sumie to się jeszcze nad 3 zastanawiam jako upgrade mojej mikrowieży Marantza.

Odpowiedz

3 Wrzesień 2018 o 17:32
Shenli Użytkownik

Cenowo i jakościowo na pewno warto. Tylko z tego co w necie znalazłem to raczej muzyka. Kino domowe przy okazji. No i za taką cenę jednak przydałoby się wiedzieć jak grają. Może akurat w gust nie trafić i pójdzie pod młotek.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.