23 Sierpień 2018 o 00:00
iBOOD

Gadżety Veho

Gadżety Veho

Potrzebujesz nowego głośnika Bluetooth? Torby na laptopa? A może stacji dokująćej dla twojego iPhone'a? Rzucić okiem na tę wyprzedaż produktów Veho, ponieważ zawiera wiele przydatnych akcesoriów.

23 Sierpień 2018 o 08:30
lbartek Użytkownik

gdyby ktoś rozważał Zestaw głośnomówiący SAEM S3 to mogę polecić. kupiłem przy poprzedniej promocji,.

sprawdza się bardzo dobrze. świetnie wykrywa ruch, łączy się bez problemowo, dobra jakość dźwięku – lepsza niż w podstawowych modelach jabry jakie mieliśmy.

muzyki bym przez to nie słuchał, ale do auta wydaje się być bdb. naprawde fajnie słychać w dwie strony, co nawet przy droższych modelach wiodących firm nie jest takie oczywiste

25 Sierpień 2018 o 11:10
_yogurt_ Użytkownik

Ja z kolei nie polecam. Jakość dźwięku podczas połączeń jest zadowalająca za tą cenę, odtwarzane komunikaty np. z nawigacji też. Niestety dużo do życzenia zostawia funkcja standby i wykrywanie ruchu – urządzenie co jakiś czas się wyłącza pomimo zestawionego połączenia Bluetooth. Wg mnie jest to wina niskiej jakości elementów – PIR, wykrywający promieniowanie podczerwone i plastikowa soczewka. Wg mnie lepiej troszkę dołożyć i kupić coś lepszego niż się denerwować podczas użytkowania.

24 Sierpień 2018 o 11:10
pro-position Użytkownik

A ten kabel

2x Veho MFI Lightning Cable
to jakiej długości?

24 Sierpień 2018 o 12:57
Ricoldz Użytkownik

Długość „a” :))))

24 Sierpień 2018 o 16:57
szyszunia Użytkownik

CZY COŚ WIĘCEJ NIŻ “A” TO O

Veho Pebble Verto Powerbank MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ !!!

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.