27 Listopad 2020 o 00:00
iBOOD

Netatmo Smart Home

Netatmo Smart Home
Inteligentne urządzenia dla inteligentnego domu

Zawsze wiedz, co dzieje się w Twoim domu, zawsze dbaj o optymalny standard życia i zawsze wracaj do domu w przyjemnym otoczeniu. Zrobisz to z pomocą tych produktów Netatmo!

(i) Netatmo Official Refurb: te modele zostały gruntownie przetestowane i nie można ich odróżnić od nowych. Wszystko jest certyfikowane przez Netatmo, dlatego firma oferuje 2-letnią gwarancję na produkty. Ponieważ odnowione produkty nie mają ceny detalicznej, zastosowano oryginalną cenę detaliczną nowego produktu.

27 Listopad 2020 o 09:51
syrakuz Użytkownik

Czy to jest to samo tylko refurb?:

Inteligentny termostat Netatmo
Teraz!604,95 zł

1 Grudzień 2020 o 18:53
mojakopia2 Użytkownik

U mnie brakuje wiatromierzy i deszczomierzy, czy ktoś ma ten sam problem?

18 Grudzień 2020 o 12:06
jacekkargul Użytkownik

….nieporozumienie. Kupiłem termostat- oznaczony jako recertyfikowany- czyli zwrot od klienta lub z wystawy lub z jeszcze innego źródła. Według obietnicy sprzedawcy- te modele zostały gruntownie przetestowane i nie można ich odróżnić od nowych. Wszystko jest certyfikowane przez Netatmo, dlatego firma oferuje 2-letnią gwarancję na produkty. Ponieważ odnowione produkty nie mają ceny detalicznej, zastosowano oryginalną cenę detaliczną nowego produktu.

W kartonie znalazłem towar używany… Termostat jako tako- przekaźnik ewidentnie po wymianie po naprawie lub z innego kompletu co potwierdziła notka na pudełku. Okazało się że przekaźnik nie komunikuje się z termostatem, nie załącza systemu. Tego samego dnia dokonałem zwrotu po wcześniejszym kontakcie z  iBood. Zażądałem wymiany na nowy i sprawny. Dhl szybko dostarczył towar- niestety nie do wymiany a do serwisu- dostałem historię- gdzie jest….od 2  tygodni jest przewożony z serwisu do serwisu- to chyba Holandia…. a IiBood zachowując terminów komunikacyjnych- przypomina jedynie mailami że wciąż o mnie myśli, że mój produkt wciaż jest w naprawie i wkrótce się odezwą życząc miłego dnia…. KURTYNA!

18 Grudzień 2020 o 12:11
jacekkargul Użytkownik

…..JESZCZE JEDNO… w tym samym zamówieniu zamówiłem kamerę NETATMO PRESENCE….również idealną- wręcz nową…. okazało się po montażu że na matrycy jest  “syf”. Duża czarna plama…..  operacja wieszania kamery była na tyle uciążliwa że odpuściłem temat demontażu i odsyłania do sprzedawcy….bo pewnie jak termostat trafiłaby na tygodnie do serwisu… Na szczęście kamera nie rozpoznaje swojego syfu jako obiektu w kadrze i nie wysyła komunikatów…

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.