4 Maj 2020 o 00:00
iBOOD

Hihome Smart

Hihome Smart

Przytulny to za mało!
Chcesz, aby Twój dom był mądrzejszy. Kontroluj światła za pomocą smartfona, włącz muzykę głosem, a najlepiej włącz ekspres do kawy zaraz po przebudzeniu.

Inteligentny dom jest znacznie bliżej niż myślisz i z pewnością nie jest to trudne do zrealizowania. Ale jak zamierzasz to wszystko zrealizować? Cóż, dzięki produktom z tego Flasha oczywiście!

4 Maj 2020 o 00:56
kuszelas Użytkownik

Drodzy

Czy moglby ktos sie wypowiedziec nt kamery zew ? Potrzebuje kamery do zamontowania przed domem + garaz z mozliwoscia „poinformowania” gdy zostanie wykryty ruch w pomieszczeniu/ach. Mozecie ewentualnie cos polecic ?

4 Maj 2020 o 01:11
Predatorg9 Użytkownik

zerknij na yi home. mam, używam, polecam.

4 Maj 2020 o 01:14
Predatorg9 Użytkownik

oczywiscie chodzi o yi outdoor w twoim przypadku :)

4 Maj 2020 o 08:16
WaldemarLyczko Użytkownik

Poleci ktoś jakieś inteligentne gniazdka? Czy te Hihome są coś warte? Potrzebuje takie które ma harmonogram, plus włączenie/wyłączenie po wifi i licznik zużycia energii.

4 Maj 2020 o 19:26
sierp Użytkownik

Nie polecę belkin wemo, które kupiłem na ibood dwa lata temu.

Teraz chciałem użyć po przerwie, nie podpina się do routera (ale już do hotspot z komórki tak), apka się wywala, czy to na ipadzie czy na androidzie, nie przyjmuje lub przyjmuje hasła (tego samego) … Zmarnowałem wczoraj z 3h i nie działa

5 Maj 2020 o 07:42
Wiesiak Użytkownik

Poszukaj dopuszkowych przekaźników shelly 2.5, wszystko przez wifi a pozostaje wygląd normalnego gniazdka

6 Maj 2020 o 20:29
sierp Użytkownik

Fajnie, ale nie mam tyle miejsca w puszkach

4 Maj 2020 o 12:05
kuszelas Użytkownik

Predatorg9 dziekuje

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.